У Тернополі розпочався безстроковий страйк!

Про це сказав міський голова Тернополя Сергій Надал під час позачергової сесії міської ради на Театральному майдані. Депутати його підтримали.

“Всіх винних мають притягнути до сурової відповідальності. Бандити повинні сидіти у тюрмі. Відвовідальна вся правоохорона система. Злочинців у пагонах повинні замінити інші люди. Потрібно провести вибори до Верховної ради”.

Міський голова закликає до мирної форми непокори.

” Всі люди повинні вийти на майдан та площу.  Викладачі та студенти, підприємці, службовці водії,  робочі, – всі повинні бути на майдані. Це наша відповідь цій владі. Українська церква засудила владу. Закликаю усіх – відкиньте страх. З нами Бог, з нами сила – разом ми переможемо.”

Тернополяни підтримували Сергія Надала гучними оплесками.

Звернення Тернопільської міської ради до керівників вищих навчальних закладів

Тернопіль, як і у вся Україна, сьогодні охоплені страйком. Після кривавої розправи «Беркуту» над беззахисними студентами на Майдані Незалежності 30 листопада 2013р. народний спротив набирає ще більшого масштабу.

Студенти, молодь стали основою загальнонаціонального протесту проти намагання влади зупинити європейський напрямок розвитку нашої країни і її сповзання до кривавої диктатури. Для сьогоднішніх студентів урок Євромайдану є незрівнянно важливішим за пропущені лекції чи лабораторні роботи. Сьогодні пробуджується активність молоді, яка може перерости у нову якість суспільних змін. Від цього виграє Україна, наше місто і кожен окремий університет.

Сьогодні є недостатнім просто закрити очі на те, що студенти не йдуть на пари. Закликаю вас максимально сприяти участі молоді у страйку. Будьте разом з вашими студентами у ці важливі для нас усіх дні. Зупиніть навчання в університетах на вимогу страйкових комітетів. Прийдіть на майдан з професорсько-викладацькими колективами, приєднайтесь до страйку і вийдіть на вулиці.

Прошу Вас припинити репресії проти студентів та викладачів, які беруть участь у акціях протесту.

У єдності всієї громади наша сила! Слава українським студентам! Слава Україні!

Коментарі вимкнені.