У Тернополі спіймали злодія і відпустили його!

Група швидкого реагування виїхала на спрацювання тривожного сигналу в одному з супермаркетів обласного центру. Вже на місці з’ясувалося, охорона торгового закладу запідозрила одного з відвідувачів у вчиненні крадіжки.

Поліцейські встановили, підозрюваний – 27-річний уродженець Одещини. На даний час без постійного місця проживання. Молодий чоловік, зайшовши до супермаркету, взяв візочок і пішов поміж торгових вітрин. Хитрість зловмисника була у тому, що крам він клав не лише туди, а й до власного наплічника. Намагався це робити непомітно. На касі молодик вийняв дріб’язок з корзини, а рюкзак закинув на плече. Коли працівники охорони супермаркету попросили відкрити наплічник, зловмисник знітився. Ще б пак, туди він склав цілу купу коробок з шоколадними цукерками. Загалом сума викраденого становила майже три тисячі гривень.

У скоєному лиходій зізнався. Після документування злочину поліцейські його відпустили, а крадене вилучили.

Кримінальне провадження розпочато за частиною першою статті 185 Кримінального кодексу України – таємне викрадення чужого майна. Карається таке злочинне діяння штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Коментарі вимкнені.