У Тернополі темношкірий юнак зняв кліп з місцевими дівчатами (фото)

Нещодавно афо-співак Мапро Маква зняв кліп на тернопільському озері. Адже яскрава природа озера  – чи може бути краща декорація для зйомки? І не дивно, що саме дальній пляж афо-тернопільський співак Мапро Маква обрав як центральне місце дії у його кліпі. Можливо, пекуче сонце, гарячий пісок, безкрає небо та водяна гладь нагадали йому його рідний дім?

Так чи інакше, а саме тут розгорнулась зйомка нового кліпу, оператором якого став Олександр Шевчук, який уже не вперше співпрацює з Мапро Маква. У роботі Олександру допомагав Микола Данко. Крім Мапро, у кліпі можна буде побачити багатьох його африканських друзів – хлопці танцювали та розважались на задньому плані, поливали всіх шампанським та просто веселились. І звісно ж родзинкою кліпу стали кілька наших дівчат, які розмахували африканським прапором  та танцювали. Їх можна назвати сміливими, адже багато-хто відмовлявся від участі у зйомці кліпу тільки через те, що потрібно було бути у кадр разом із африканцями.

Не секрет, що багатьох дівчат, які колись брали участь у подібних проектах неодноразово ображали та висміювали у соціальних мережах та на сторінках “жовтих видань”. Тим не менш, ці всі наклепи безпідставні, адже після завершення роботи усі отримали грошову винагороду, що не може не тішити.

Тернопільська Липа

 

Коментарі вимкнені.