У Тернополі відкрили дитсадок, в який вклали 3,5 млн грн

Модернізований дошкільний навчальний заклад №18 урочисто відкрили у Тернополі 12 вересня. Благодійний фонд «Оберіг добра» вклав понад 3,5 млн. грн. на оновлення закладу. За ці кошти капітально відремонтовано приміщення садочку, закуплено необхідне обладнання для навчання та виховання дітей. Окрім оновлення матеріально-технічного забезпечення у закладі будуть запровадженні сучасні методики навчання.

Участь в урочистому відкритті садочку взяли міський голова Сергій Надал, його заступник Леонід Бицюра, начальник управління освіти і науки Ольга Похиляк, керівники та вихованці садочку, представники благодійного фонду.

Звертаючись до присутніх Сергій Віталійович наголосив на тому, що сьогоднішня подія з багатьох точок зору є вражаючою для громади міста.

«По-перше, такий масштаб ремонт садочку, який ми сьогодні побачили — це безпрецедентно у сьогоднішній економічній ситуації. Не дивлячись на те, що держава з центрального бюджету не виділяє жодної копійки на капітальні ремонти у навчальних закладах, місто цього року змогло вишукати кошти у міському бюджеті на обладнання садочків і шкіл спортивними майданчиками, провести інші ремонтні роботи. Але такого обсягу робіт, який бачимо тут — місто не могло б потягнути без допомоги благодійників.

І це другий аспект, який сьогодні повинен вразити громаду. Адже благодійність ще не набула масового характеру і є приємним виключенням з правил. Та ще й благодійність, де об’єм виконаних робіт вимірюється сумою з 6 нулями.

Тому сьогодні я хочу щиро подякувати інвестору та ініціатору проведення ремонту – благодійному фонду «Оберіг добра». Я сподіваюсь, що сьогоднішня подія, яку так чекали діти і батьки мікрорайону Дружба, які відвідують цей садочок, стане прикладом для підприємців, інших благодійників, громадськості. Я сподіваюсь, що оновлений, модернізований дитячий садочок дасть новий імпульс вихованню і розвитку дітей всього мікрорайону і міста. Сподіваюсь, що сьогодні, цією подією закладається добрий приклад, який стане стандартом співпраці влади, громади та благодійників», – зазначив Сергій Надал, повідомляє прес-служба міської ради.

Коментарі вимкнені.