У Тернополі відомі люди не дадуть студентам спати

У Тернополі студенти проведуть 24 години без сну. Таким чином тут вже вдруге проведуть “Студентську добу” – освітньо-розважальний захід, присвячений святкуванню Дня українського студента та здоровому, інтелектуальному відпочинку. 

Минулоріч в “Студдобі” брали участь тернопільські виші. Цьогоріч їхня кількість збільшилася. Також ведуться перемовини з Івано-Франківським університетом та розіслано запрошення в студентському самоврядуванню багатьох вишів України. Реєстрація до участі триває. Команди будь-якого вишу країни можуть зголосится до участі. Для цього варто подати заявку до 10 жовтня 2013 р.

Нагадаємо,  команди-учасниці матимуть завдання в рамках “Студентської доби”. Його вони виконуватимуть через призму тренінгів та розважальних частин. У результаті буде обрано найкращу студентську команду, яка отримає кубок! За підсумками минуорічної “Студентської доби” було обрано проект студентського фестивалю “StudFest”, який успішно реалізували влітку 2013-го.

Минулого року майстер-класи для студентів проводили відомі люди Тернополя: міський голова Тернополя Сергій Надал, директор телекомпанії ТВ-4 Юлія Винокур, начальник управління стратегічного розвитку міста Юрій Дейнека. Цього року на учасників чекають не менш відомі гості України – саме зараз ведуться перемовини з іменитими людьми, які можуть поділитися секретами свого успіху та навчити студентів раціонально витрачати часта можливості.

До слова, “Студентська доба 2013“ пройде 16-17 жовтня в Українському домі “Перемога”. Деталі ТУТ

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.