У Тернополі загальна мобілізація – люди масово їдуть на київський Майдан!

З 7.45 години у церквах Тернополя дзвони дзвонять, з 8 години ввімкнули сирени тривоги.

Тернопіль знову починає загальноміський страйк. У місті працюватимуть тільки дитячі садочки, школи, лікарні та ЖКХ. Про це розповідає “Погляду” помічник міського голови Максим Черкашин.

Керівники підрозділів міської ради беруть відпускати за власний рахунок та їдуть у Київ на Майдан. Також чиновники вирішили половину своєї зарплати віддати на потреби Майдану.

У Тернополі оголошено максимальну мобілізацію на Київ, організований виїзд о 9 ранку від ЗОШ №3, їхатиме багато працівників міської ради та усі небайдужі тернополяни.

Також мобілізацію оголосила і молодь Тернополя.

“Друзі, сьогодні в Тернополі оголошено загальноміський страйк у зв’язку з нічними подіями в Києві.  Беркут знов майже повністю розігнав майдан! З 9:00 в всі збираємося на театральному майдані.  Передайте друзям, знайомим”, – повідомляє молодіжний лідер Тернополя Любомир Шимків.

-1 thoughts on “У Тернополі загальна мобілізація – люди масово їдуть на київський Майдан!

 • 10:12 | 11.12.2013 о 10:12
  Permalink

  Опомнитесь! Никто вас в Киеве не ждет!
  https://www.facebook.com/groups/helpkiev/
  Звернення мешканців Києва до Віталія Кличко

  Шановний пане Віталію! Певний час тому, коли Ви балотувались на пост мера Києва, Ви обіцяли захищати інтереси киян. Не в останню чергу саме підтримці мешканців Києва Ви зобов’язані своєю перемогою на виборах до Верховної Ради. Тому сьогодні великий подив і жаль викликає той факт, що саме Ви очолили натовп вандалів і варварів, які ґвалтують наше рідне місто, принижують права й гідність киян, руйнують історичні пам’ятки, перешкоджають роботі органів місцевого самоврядування, наносять шкоду комунальному майну. Складається враження, що всі Ваші передвиборчі обіцянки мешканцям Києва були лише пустопорожньою балаканиною, які приховували байдуже ставлення до нашого міста, що головною цінністю західної демократії для Вас є лише свобода вуличних погромів. Якщо це не так, якщо Ви дійсно порядна і принципова людина, власник свого слова, закликаємо Вас прикласти всі зусилля щодо припинення свавілля, безладдя та варварства на вулицях нашого рідного міста, стародавнього Києва!

  Обращение ко всем жителям Киева, которым не безразлична судьба их родного города
  Киевляне! Братья и сестры! Мы живем в городе с героическим прошлым, жители которого всегда старались отстоять свой город от захватчиков и мародеров. Так было во времена монгольского ига, так было во время Великой отечественной войны. И теперь он снова нуждается в нашей защите. Тысячи экстремистов со всей Украины стремятся превратить наш прекрасный город в бесконечный “майдан”, полигон политических технологий и выгребную яму украинской политической жизни. При этом они становятся все нахальней и нахальней, попирая наши права, разрушая нашу нормальную gjdctlytdye. жизнь и наш город, совершая один за другим акты варварства и вандализма. И мы сами помогаем им своей разобщенностью и равнодушием. Вдумайтесь: 100 тис людей на Майдане заставляют прислушиваться к себе даже Европу. Нас – почти ТРИ МИЛЛИОНА. Так давай сплотимся, сделаем так, чтобы и наш голос был услышан. Скажем решительное НЕТ баррикадам, беспределу и анархии на улицах города. Выгоним ВОН из Киева наглых оккупантов и захватчиков. ЗАЩИТИМ НАШ РОДНОЙ ГОРОД!

 • 10:19 | 11.12.2013 о 10:19
  Permalink

  Треба того мера надала і цю свободівську злочинну владу до відповідальності притягнути. Нароздавали Тернопільських земель, набрали за це хабарів, а тепер “відбілитися” під евромайдан хотять.Знову свободисти тернополян надурити хочуть.

 • 10:47 | 11.12.2013 о 10:47
  Permalink

  Кстати, классную фотку сделали. Яркую – парень на фото в грязь пьяный истерил (посмотрите полное видео об этом), а показали как национального героя 🙂

 • 13:00 | 11.12.2013 о 13:00
  Permalink

  Люди опомнитесь! Мы же к Вам не едем! Прекратите терзать и увечить наш город!

 • 09:06 | 12.12.2013 о 09:06
  Permalink

  СМІ коментує події на майдані однобічно, є люди ,які категорично не підтримують “протести”.Все почали проплачені западноукраїнці, розпалюючи національну ворожнечу в країні. Міліції та “Беркуту” важко спрацювати нікого не зачепивши,а провокатори цим скористалясь, наші СМІ працюють їм на підтримку, порушуючи права іших громадян на об’єктивну інформацію.

 • 12:02 | 12.12.2013 о 12:02
  Permalink

  Ми з дружиною по телевізору в новинах побачили як в Тернополі почався ранок 11 грудня – з церковними дзвонами, сиренами, як люди з молитвами, з благословеннями священників збиралися на Київ, як мами проводжали своїх синів (здавалось, що вони їдуть на війну). Від перегляду цих кадрів ми з дружиною ледь стримували сльози.
  ЛЮДИ, я не можу Вам передати, яка щаслива гордість мене наповнює за Вас, за Вашу мужність і свідомісь. Ви справжні Герої своєї Держави! Бажаю Вам і Вашим сім`ям довгих років життя в здоров`ї і в щасті! Слава Вам і Нашій Україні!

 • 13:34 | 12.12.2013 о 13:34
  Permalink

  “Житель столиці” бачив очима СМІ проводи тернополян у столицю, а навіщо вони їдуть? Президент – за евроінтеграцію,майданівці – теж, сенс гуляння з погромами на Майдані? Страйкарі виконують політичні замовлення і заробляють горші, а введені в оману люди хто від щирого серця, хто від обурення за спровакований розгон студентів переживають за майбутне країни. Хто дає інтерв’ю тележурналістам?
  Агресивні люди з західноукраїнським акцентом,в основному. Такого розону “Беркутом”людей влада точно не бажала, важко спрацювати без помилик і емоцій, коли так жорстко і вміло провокують, підставляючи молодь.Зараз ще й зацікавлена Європа береться керувати ситуацією. Ми самі повинні розібратисяу своїй країні, це потрібно і народу, і владі. Вибори через рік, там кожен виріше свою долю і долю країни. А зараз вирішувати свою політичні та фінансові питання за рахунок благополуччя України – злочин (це про “західний” десант у столицю та про “опозицію”- особисто для мене жаль, що в цю непорядну компанію попав Кличко).

 • 13:48 | 12.12.2013 о 13:48
  Permalink

  Тернополяне!Будь ласка, сидіть дома, майдануйте у себе в місті! Столиця не гумова,а ваші агресивні протести за гроші позорять нас перед світом!

 • 15:52 | 12.12.2013 о 15:52
  Permalink

  Жители столицы! Посмотрите, кто едет на Майдан – озлобленные националисты, будто вчера из схрона вылезшие! Простой народ увидел по телевизору и Инету одну сторону медали-ту, что показали падкие на чернуху медиа. Понятно, почему сострадают майдановцам – их разгоняют, обижают,бьют. А что они делают на главних улицах столицы? За Евросоюз? Так президент тоже!Я, кстати, против, считаю сами должны и жить и хозяйничать в своей стране, но меня никто не спросил хотябы на референдуме.Может и не было бы этого бардака сейчас. А выгоден беспредел только опозиции (тут же крысить стали начет досрочных выборов, плевать на простых людей ждущих зарплат и пенсий, плевать на страдающюю от майданов страну).”Беркут” оказался в сложннейшей ситуации, попробуй виполнить свою работу в условиях провокаций и жесткого пресинга, нервы могут сдать у любого. А виноваты – Тягнибык, Кролик и,к сожалению, Виталий. Западенцы! Езжайте домойЮхватить гадить в столице.

Коментарі вимкнені.