У Тернополі залізничники вийдуть на пікет

Останнім часом у тернополян на слуху проблема із землею залізничної лікарні, що на вул.Франка. Зокрема, у медзакладу хочуть відібрати землю. Залізничники закликають тернополян приєднатися до боротьби за існування лікарні та прийти на акцію протесту.

Відбудеться вона 8 липня, о 10:00 біля головного входу у Тернопільську залізничну лікарню, що на вулиці І.Франка, 3.

Єдина у Тернопільській області лікарня для залізничників сьогодні на межі зникнення. Незабаром заклад можуть закрити, адже у центрі Тернополя, на вулиці Чорновола, ТОВ «Тернопіль вечірній» манить ласий шматочок землі. Із підтримкою Тернопільської міської ради фірма планує знести два кіоски із біжутерією та окулярами, які тепер знаходяться на обраній ділянці, а натомість побувати будинок, який би зайняв територію лікарні аж до самих її мурів.

90 ліжок медичного закладу постійно зайняті, а покращене харчування і ліки працівники залізниці отримують завдяки страховій медицині. З’єднання нової і старої будівлі до добра не приведе, запевняє головний лікар відділової клінічної лікарні станції Тернопіль Львівської залізниці Олег Біленький. Оскільки у зведеного ще 1890 року будинку усі ще австрійські комунікації знаходяться на місці запланованого будівництва і після їхнього руйнування забудовником медичний заклад функціонувати не зможе. Також залізничники наголошують, що зводити нові споруди можна лише на відстані 30 метрів від історичної пам’ятки, якою і є лікарня.

Окрім вищезгаданих обставин залізничники не зможуть лікуватися у медичному закладі і зі зменшенням кількості ліжко-місць. Згідно сьогоднішніх лікарняно-будівельних норм у лікарні повинна бути садово-паркова зона, розрахована на кількість ліжок у будинку. Тому лікарі не виключають, що для розміщення будівельної техніки підприємці вирубають дерева паркової зони.

Коментарі вимкнені.