У Тернополі “залицяльник” протягом доби знущався з дівчини

Добу, яку провела у квартирі свого залицяльника 27-річнатернополянка, вона ще довго згадуватиме, як страшний сон. Побої, насилля, позбавлення волі – таким був фінал її «романтичних» взаємин  з 29-річним чоловіком.

До чергової частини Тернопільського міського відділу внутрішніх справ повідомлення надійшло від 52-річного тернополянина. Чоловік благав міліціонерів розшукати його доньку – жінка зникла майже добу тому,  і всі зусилля рідних її знайти  були марними. Міліціонерам батько також повідомив, що, найімовірніше, його доньку насильно утримують в  квартирі однієї з  багатоповерхівок по вулиці Липовій.

–        Виїхавши за вказаною адресою, в квартирі  ми виявили молоду жінку, – розповідає начальник тернопільської міської міліції Петро Гукалюк. – Було зрозуміло: потерпілу били. Згодом це підтвердили медики – у неї діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, перелом нижньої щелепи та численні забої. Зі слів жертви, зловмисник ще й ґвалтував її. Підтверджень цьому чекаємо від медичних експертів

За підозрою у вчиненні протиправного правоохоронці затримали, а згодом отримали санкцію на арешт 29-річного жителя обласного центру.

Зі слів потерпілої, зі своїм катом вона познайомилася декілька місяців тому. Перше враження – чоловік достойний, а головне –  вмів так красиво залицятися – квіти, дарунки, зізнання. Проте думку змінив випадок, коли, побачивши в мобільному смс-повідомлення від колишнього чоловіка (жінка була заміжня, виховує маленьку дитину), кавалер побив її. Тоді жінка збагнула – не про таке майбутнє вона мріє, і припинила зустрічі. Та залицяльник був настирливий. В хід спочатку пішли пряничні методи – слова про кохання, обіцянки, що таке більше не повториться, годинні вистоювання під балконом квартири, а далі перевертень показав своє справжнє лице – погрожував розправою, натякав, що викраде дитину, а головне вихвалювався, що має в правоохоронних органах зв’язки і  йому за це нічого не буде.

Недільний ранок приніс жінці черговий неприємний «сюрприз» – кавалер під під’їздом просив про зустріч – обіцяв познайомити з батьком. Зі свідченьтернополянки, вона вирішила раз і назавжди покласти край цим відносинам і сподівалася, що саме батько надоумить свого сина – з цим наміром й погодилася піти на зустріч. Проте, щойно жінка переступила поріг, як почула, що знайомство відміняється –   батько п’яний і спить. А далі – побої, позбавлення волі і можливості зв’язатися з рідними, насилля.

Хтозна чим би закінчився «полон», якби нелюд не забув у кімнаті, де утримував жінку, свій ноутбук. На свій страх і ризик, бо за будь-яку непокору її жорстоко били, молодиця написала повідомлення подружці. Це й врятувало її.

Сьогодні підозрюваний перебуває під арештом. Кримінальні провадження щодо нього відкрито за частиною другою статті 146 – незаконне позбавлення волі людини, що супроводжувалося заподіянням їй фізичних страждань, частиною першою статті 152 – зґвалтування та частиною другою статті 186 – грабіж, поєднаний з насильством. Проте слідчі не виключають, що на лаву підсудних підозрюваний сяде ще з більшим переліком обвинувачень. Проводиться досудове розслідування.

Коментарі вимкнені.