У Тернополі засуджено онука за вбивство дідуся

Вироком Тернопільського міськрайонного суду Миколу П. визнано винним за ч.2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) та призначено покарання із застосуванням ст. 69 КК України у виді 5 років позбавлення волі, – повідомляє прес-служба Апеляційного суду Тернопільської області.
Судом встановлено, що ввечері 12 вересня 2016 року між 32-річним обвинуваченим та його 80-річним дідом у квартирі на масиві “Дружба” м. Тернопіль виникла суперечка. Під час конфлікту онук трубою від пилососа завдав потерпілому удари по голові та в різні частини тіла, що спричинило внутрішню кровотечу та смерть пенсіонера.
У судовому засіданні його сестра, потерпіла Анжела С. сказала, що жодних претензій до Миколи П. немає і просить його суворо не карати, оскільки брат тяжко хворіє і визнаний інвалідом 3 групи.
Вивчивши матеріали справи, висновки судових експертиз, враховуючи думку потерпілої, стан здоров’я та щире каяття обвинуваченого, суд вирішив можливим призначити Миколі П. покарання нижче від найнижчої межі статті обвинувачення (ст. 69 КК України) — 5 років позбавленні волі.

 

Коментарі вимкнені.