У Тернополі завершилися зйомки фільму «Сон» з актором, що схожий на Ісуса (фільм)

У Тернополі завершилися зйомки короткометражного фільму «Сон». Створила його знімальна група студії СТW, а також п’ятеро акторів. Найцікавішим персонажем фільму є Ісус, роль якого зіграв тернопільський музикант.

Фільм обіцяли показати тернополянам на початку листопада, хоч завершили зйомки лише у середині  грудня. Таку затримку у часі режисер Володимир Черномор пояснює тим, що фільм не фінансував ніхто, а також відсутністю необхідної апаратури.

– Ми знаходили компроміси. Наприклад, саундтреками нам допоміг музичний колектив «Джазова фіра», – розповідає режисер фільму «Сон». – Також десь 30% фільму ми перезнімали, щоб він був зрозумілий усім. Адже перший варіант короткометражки ми показали аудиторії 200 осіб та операторам з університету Поплавського, які сказали  деякі зауваження.

На весь фільм потратили близько 4 тис. гривень – кошти, які зібрала церква «Свідоцтво Христа», а також тернопільська молодь. Відповідно, що з таким кошторисом, участь у зйомках брали непрофесійні актори.

– Деякі кадри нам приходилось знімати по десять-п’ятнадцять дублів, а потім монтували і бачили, що треба знову перезнімати, – розказує про роботу Володимир Черномор.

Як ми розповідали у попередній публікації «Схожий на Ісуса, як з образу», що фільм заснований на реальній події. Це історія про хлопця, якому приснився сон, що він помер і постав перед своєю книгою «Життя». У ній було більше поганих вчинків, ніж добрих і тоді Бог дав йому шанс змінити своє життя.

До слова, фільм планують подати на міжнародний фестиваль, який відбудеться цього року у Харкові. А надалі знімальна група буде працювати над роликами на соціальні, моральні та релігійні теми. Якщо є люди, які хотіли б пожертвувати на ці справи кошти  – звертайтесь на e-mail  ctw.tv.pro@gmail.com

Знайти фільм можна в інтернеті на каналі youtube www.youtube.com/CTWstudio із назвою «Сон» або подивитися зараз у нас на сайті.

Мар’яна Зварич, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.