У Тернополі знову скандал із будівництвом – цього разу мешканці проти будинку на території дитсадка

2 квітня, біля дитячого садочка, що по вул.Липовій, 39, відбудуться збори ініціативної групи, яка виступає проти будівництва елітного житлового будинку в кількох метрах від дитсадка.

Про це «Погляду» повідомила тернополянка, яка нарікала на міську владу та забудовника, посилаючись на те, що «зводити будинок в кількох метрах перед вікнами дитячої спальні – неможна». На здивування журналіста, для чого робити збори, якщо минулої неділі в прямому ефірі УХ-радіо міський голова Сергій Надал обіцяв, що буде допомогати мешканцям, жінка відповіла, що з міської ради прийшла «відписка», що в фірми-забудовника є усі необхідні документи. Але мешканці вважають, що «КреаторБуд», який планує будувати тут будинок, отримав усі дозволи неправомірно, причому за сприяння міської влади. Саме тому й планується дане зібрання – аби показати, що мешканцям не байдуже, що відбувається.

До слова, 17 березня, під час прямого ефіру міського голови Сергія Надала на УХрадіо, мешканці даного мікрорайону висували претензії щодо того, що мер  порушив дане мешканцям слово, і дозволив будівельній фірмі «КреаторБуд» проводити будівництво на території дитячого садка по вул.Липовій.

–          Ви своїм рішенням на території дитячого садочка по Липовій, 39 дали дозвіл на будівництво житлового будинку. Ми до вас скільки разів зверталися. Вже дерева всі позрізали, – обурювалася жінка, що додзвонилася в студію УХрадіо 17 березня. – Ви самі говорили, що на території одного кварталу не може бути ніякого забудівника. Ми дзвонили на гарячу лінію в Київ і пан Олійник дав нам таку відповідь, що це тільки «благодаря» вам, що ви дали дозвіл на будівництво житлового будинку УМВС він буде тут будуватися. «Креаторбуд» опше окутав все місто. А ви ж нам обіцяли, що не буде будівництва. Як ви могли порушити своє слово?

Міський голова відповів, що роботи по зрізанню дерев проводяться лише з дозволу екологічних служб міста, а міська рада дозволів на зрізання дерев не дає.

Стосовно ж будівництва він повідомив, що не готовий дати відповідь в прямому ефірі, бо змушений буде підняти всі документи, які видавалися по будівництву на вул. Липовій, щоб перевірити, чи є дозвіл на будівництво. Відповідно до того, чи є дозвіл, чи ні і буде міська рада реагувати на дане звернення.

–           Якшо таких документів немає, звичайно ніхто будувати не буде і ті домовленості, які раніше були між міською радою і мешканцями сусідніх будинків будуть  дотримані, – сказав Сергій Надал. – Якщо будівництво не буде мішати чи шкодити дитячому садочку чи мешканцям, звичайно воно буде проводитися відповідно до діючого законодавства. Якщо ж будуть зауваження від мешканців – будемо допомагати, щоб будівництво не проводилося.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “У Тернополі знову скандал із будівництвом – цього разу мешканці проти будинку на території дитсадка

  • 12:38 | 2.04.2013 о 12:38
    Permalink

    Надал так само взуває Тернополян як і його попередники.Все продасть і маму рідну.А на словах як гарно говорить.

Коментарі вимкнені.