У Тернополі з’явились жорстокі догхантери

Щонайменше 10 безпритульних собак загинули у Тернополі за останні кілька днів від рук невідомих. Про це повідомила на засіданні Тернопільського прес-клубу активіст громадської організації «Ноєв ковчег» Олена Дейнека. Отруєними кістками тварин годують невідомі зловмисники. Хто чинить так із собаками активісти «Ноєва ковчега» можуть тільки припускати.

–          Якщо ми раніше прощали, – каже Олена Дейнека, – то зараз прощати не будемо. На очах дітей на вулицях міста від серйозного яду сьогодні загинуло принаймні 10 собак (це тільки те, що ми знаємо). Розтини, які ми зробили за наші гроші, свідчать про те, що тварин отруїли сильною отрутою. Сьогодні є пропозиція від медуніверситету і ще однієї Львівської інстанції взяти на дослідження трупи собак. Після цього ми зможемо подавати у прокуратуру.

Громадська організація «Ноєв ковчег» планує об’єднатися з іншими подібними організаціями в Україні і влитися в рух проти догхантерів (люди, які знищують безпритульних собак, – прим. авт.). олена Дейнека стверджує, що про жорстоке поводження із тваринами у Тернополі готові зняти фільм такі світові корпорації як CNN чи Голос Америки.

Захисники тварин не схильні звинувачувати у вбивстві міську раду (міський голова Тернополя свого часу начебто дав негласну вказівку прибрати з міста безпритульних собак). Це можуть робити «доброзичливці» міського голови. Однак до розслідування стверджувати про це можна тільки напевно.

–          Зі сторони міської влади ніякі негуманні методи не проводяться, це – зловмисники, – стверджує головний спеціаліст відділу благоустрою та екології управління ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міської ради Оксана Ілліч. – Навпаки ми разом з громадською організацією за гуманні методи поводження із тваринами.

Активісти «Ноєва ковчега» стверджують, що отрута небезпечна для екології міста та людей. Цікаво, що знищують здебільшого простерилізованих собак, на яких витрачені зусилля і гроші. У будь-якому випадку відповідь на ці питання можуть дати тільки правоохоронні органи.

Довідка: Догхантери («мисливцi на собак» — від англ. dog + hunters) — особи, що з власноï ініціативи займаються винищенням бродячих псів та створили власне співтовариство. В інтернет-спілкуваннi дотримуються анонімностi: догхантери не показують своïх облич i номери машин.

Новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “У Тернополі з’явились жорстокі догхантери

 • 17:11 | 27.02.2013 о 17:11
  Permalink

  Ага, недавно Надал сварив своїх, чого то по місті зграї собак бігають, і шоб розібралися. От комунальники і розбираються “неофіційно” звичайно. Така моя думка.

 • 19:13 | 27.02.2013 о 19:13
  Permalink

  В любому випадку місто потрібно очистити від бездомних собак…….,шановні активісти,Ви все правильно робите,і якби Ви ще прибрали їх з вулиць міста,то взагалі Вам би ціни небуло….. потрібно строїти містя утримання цих собачок,то му що,простерилізовані ,чи ні ,перебування їх на вулицях неприпустимо!!!

  • 19:43 | 27.02.2013 о 19:43
   Permalink

   Ігоре, ми їз задоволенням б прибрали з вулиць усіх собак – їм, справді, там не місце. Проте – це справа не одного року і непосильне завдання тільки для однієї невеликої організації. Приєднуйтесь до нас, якщо хочете кращого майбутнього. Кожна посильна допомога вітається – від співчуття і підтримки до здійснення матеріальних й грошових внесків

 • 19:29 | 27.02.2013 о 19:29
  Permalink

  Є ще така штука, нішу собак чи котів займають миші та щури…

 • 21:07 | 27.02.2013 о 21:07
  Permalink

  Людей цікавить не любов І не замерзлі на вулицях собаки …
  Людей цікавить алкоголь, шпана помолодше вуличні бійки
  Людей цікавлять не очі На них дивляться з незнаною мольбою!
  Вони мчать повз хто куди Стурбовані, лише своєю долею
  А десь просто вмирає кіт … Від кинутої отрути, до його лап
  Скажіть люди, в чому він був не правий? Скажіть люди, в чому ж винен він?
  А десь в глибині дворів скиглячи Останні хвилини доживають Собаки
  ті, яких, не шкодуючи Ночами темними безжально стріляють! …
  Я вірю в те, що Бог на світі є! І в те, що отрута і кулі до Вас повернуться
  Убитих Вами душ уже не злічити Але знайте ці душі Вам зарахуються …

 • 22:22 | 27.02.2013 о 22:22
  Permalink

  УРА!!!!!!!!!!!!!! давно пора!
  нехай ті підараси активісти пройдуться базаром ввечері коли на тебе вибігає зграя собак, хай нападут ьна їхніх дітей пару разів, от тоді я побачу як вони будуть захищати їх, а на рахунок того шо всі щеплені, то чомусь постійно бачу цуценят
  я не жоростокий вандал, а захисник своєї сімї

  • 14:54 | 28.02.2013 о 14:54
   Permalink

   цікаво, що наших дітей безпритульні пси не кусають – видно, відчувають енергетику нормальних людей. дякую за пораду пройтися ввечері і подивитися на ситуацію. як раз годуємо безпритульних саме увечері або вночі – коли вони виходять зграями
   а на рахунок підарасів – можна пробити вашу ІР адресу і прийти вам подякувати особисто

  • 15:48 | 28.02.2013 о 15:48
   Permalink

   А ЦІКАВО ПОДИВИТИСЯ НА ВИХОВАННЯ І КУЛЬТУРУ ПОВЕДІНКИ БАТЬКІВ ОЦИХ ДІТЕЙ І ПОДІБНИХ ЇМ? І взагалі, як займатися сексом по закаулках в 12 чи 13 років, і курити в 10років….то це не діти…..А як мова про інше, то це діти.

  • 21:56 | 7.03.2013 о 21:56
   Permalink

   ви не нзахисник сімї………….. я б вам сказала хто ви!!!!!!!!!!!!!ви б краще своїх дітей виховували, тоді б на них і собаки не кидались………….мені особисто багато людей не подобається, давайте їх потравимо!!!!!!!!!!!!кажете ви не вандал????????? роблячи висновки з того що ви написали-ви гірше!!!!!!!на рахунок цуценят-вони також діти,тільки їм повезло менше(через таких як ви!!!!)Повірте ваші думки і ваші слова , вам і повернуться і вашим дітям також!!!!!!ОБОВЯЗКОВО!!!!

 • 22:27 | 27.02.2013 о 22:27
  Permalink

  То шо вони на людей нападають то нічо)), а собачок жалко
  я газовий балон міняю кожного тиждня, давно задумувався над тим шоб просто постріляти тих шо нападають, дешевше виходить

 • 10:57 | 28.02.2013 о 10:57
  Permalink

  Громадська організація «НоЇв ковчег», а не Громадська організація «Ноєв ковчег»!!!

 • 12:54 | 28.02.2013 о 12:54
  Permalink

  В мене більші претензії до собаководів, які вигулюють собак на стадіонах і в парках без намордників і без поводків + не прибирають за своїми “улюбленцями” їхні какуньки:)

Коментарі вимкнені.