У весільних салонах Тернополя продають сукні підробних брендів

Ще нещодавно тернополянки могли купити весільну сукню Оксани Мухи у Файному місті. Проте через підробку суконь компанія “Оксана Муха” припинила співпрацю з тернопільськими магазинами.

До уваги наших клієнток у м. Тернопіль! Застергіаємо Вас від придбання дешевих неякісних підробок на наші сукні у салоні “Камелія” та “Амелі”! Співпраця з даним партнером призупинена згідно доведеного факту виготовлення ним сфальшованих виробів. Перевіряйте вироби на відповідність оригінальному фабричному маркуванню! Перевіряйте представників у списках наших офіційних дилерів на сайті www.oksana-mukha.com

Довідка

Оксана Муха є знаменитим європейським дизайнером весільних та вечірніх суконь. Модні плаття від Оксани Мухи ви зможете знайти в наших весільних салонах у Львові, а також у представництвах у Києві, Москві, інших містаx України та Росії, а також в країнах Європи, Америки та Африки. Весільні та вечірні сукні ручної роботи створені з найбільш високоякісних тканин, які декоровані мереживом, бісером, камінням Swarovski та ексклюзивними квітами. Колекції також включають ретельно підібрані аксесуари (накидки, сумочки та фати). 

Коментарі вимкнені.