У вівторок – черговий звіт-вистава Сергія Надала у Березолі

Завтра, 25 листопада о 17:00, тернополяни мають змогу вкотре побачити та почути шоу-бенефіс Сергія Надала на тему «Звіт про роботу в 2014 році».

Останні кілька тижнів Тернопільська міська рада активно готується до річного звіту міського голови. Задум організаторів полягає у наповненні залу лояльною публікою: працівниками міської ради, комунальних підприємств, депутатами та їх знайомими. Це дозволить створити комфортні умови для проведення дійства та зменшить присутність критиків. Саме з цієї причини прес-служба взагалі не займалась анонсом даної події. Активна піар-кампанія почнеться вже після звіту.

Небайдужим тернополянам, котрі мають бажання поставити складні запитання міському голові, аби реагувати на зрежисовані виступи не лише аплодисментами, радимо приходити на годину чи дві раніше. Адже замовні глядачі можуть просто зайняти весь зал «Березолю» і для пересічних тернополян просто не виявиться вільного місця.

-1 thoughts on “У вівторок – черговий звіт-вистава Сергія Надала у Березолі

  • 11:54 | 24.11.2014 о 11:54
    Permalink

    У “Березолі” буде достатньо місця для всіх бажаючих! Не треба фантазувати. А якщо бути об’єктивними, то всі розуміють, що кращого мера в Тернополі поки що не було. Зроблено дійсно дуже багато корисни справ.

  • 12:10 | 24.11.2014 о 12:10
    Permalink

    Якщо бути об”єктивними, то найбільшого хабарника та злодія, який використовуючи своє службове становище, розбазарив наше рідне місто тернополяни ще не бачили. А на звіт ми обов”язково прийдемо. Побачимо чи відповість мер на наші запитання.

Коментарі вимкнені.