“УДАР” буде дотримуватися принципу непоборювання в опозиційному таборі

Сьогодні, четвертого травня, відбулася прес-конференція в офісі Тернопільського осередку ПП «УДАР Віталія Кличка». Голова обласної організації Ігор Побер розповів усім присутнім про те, як тернопільська делегація взяла участь у партійному з’їзді, що відбувся 28 квітня у Запоріжжі. До слова, вибір міста для з’їзду був невипадковим, адже політика робиться не лише в Києві. Крім того, проведення подібних заходів у різних містах європейською практикою, лише в Україні чомусь «усі дороги зійшлися в Києві».  На з’їзді було прийнято чимало доленосних рішень.   З’їзд «УДАРу» ухвалив звернення до громадян України, в якому, зокрема, партія закликала усіх свідомих і небайдужих виборців прийти на дільниці в день виборів і проголосувати за політичну силу, якій вони симпатизують. «Справа навіть не в тому, за кого проголосувати, а в тому, щоб зробити це. Інакше – голоси тих, хто не прийде, використають в актив влади», – зазначив Віталій Кличко на прес-конференції після з’їзду в Запоріжжі.

– «УДАР» іде на вибори окремим списком, аби наш переможний результат додався до спільної скарбнички опозиційних партій, – повідомив присутнім Ігор Побер, – Ми не будемо входити  до альянсів із «Партією регіонів» та її сателітами.

Голова місцевого осередку зауважив, що «УДАР» визначає такі програмні пріоритети: забезпечити гідність людини, гарантувати захист її прав і свобод,  поставити владу під контроль громади, зробити правосуддя чесним, створити економіку рівних можливостей,  домогтися конкурентоспроможності країни.

–          «УДАР» публічно заявить про принципи відбору кандидатів в депутати, – наголосив Ігор Побер, – наш принцип – відповідність усіх кандидатів на державні посади критеріям моральності, професійності і командності.

Кандидат у народні депутати від партії «УДАР», за його словами, має відповідати багатьом вимогам: мати позитивну політичну репутацію та  незмінну політичну позицію відповідно до волевиявлення виборців. Також вони зобов’язані бути фахівцями у сфері політики, «командними гравцями», та мати тверду позицію, щоб протистояти можливому тиску чи підкупу з боку опонентів.

Розповів Ігор Побер і про те, що «УДАР» планує узгодити єдиних кандидатів на мажоритарних округах. Це будуть авторитетні політики, яких підтримує суспільство.

– «УДАР» наполягає на терміновому створенні Центру захисту результатів виборів, аби не дати владі вкрасти жодного голосу! Ми матимемо у  ВР потужну фракцію, яка разом з іншими демократичними партіями створить коаліцію і змінить нинішню владу для проведення реформ. Ми – за спрощення податків і зруйнування корупційної надбудови «контролюючих і перевіряючих органів», які душать ділову активність.  «УДАР» вимагатиме поваги до української мови і культури, історії і традицій, ми за рівний розвиток всіх мов нацменшин, що проживають в Україні. Ми відстоюватимемо доступну медицину і освіту, конкурентоспроможну культуру. Ми запровадимо поширені в цивілізованих країнах механізми, щоби бізнесу було вигідно фінансувати освітні, медичні, наукові та культурні проекти, підвищуючи їх якість і роблячи їх доступними для людей,- повідомив Ігор Миколайович.

Також присутні дізналися, що  на ІХ з”їзді у Зпоріжжі створено молодіжне крило партії, адже партія «УДАР» ставить собі за мету запровадити  нову якість  політики.

–  «УДАР» і надалі дотримуватиметься принципу непоборювання  в опозиційному таборі і розраховує на таке ж ставлення від колег по опозиції, зауважив Ігор Побер, – всі опозиційні сили, які йдуть на вибори, повинні створити спільний центр захисту результатів волевиявлення громадян.

Прес-служба ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

-1 thoughts on ““УДАР” буде дотримуватися принципу непоборювання в опозиційному таборі

 • 22:11 | 4.05.2012 о 22:11
  Permalink

  Рідкісний кадр: Ігор Побер усміхається))) Нашому прес-секретарю вдалося зловити мить))) Не погана робота)))

 • 22:44 | 4.05.2012 о 22:44
  Permalink

  служить в Янеківського Хоптяна, туди попав через Тимошенко, а в депутати лізе через Кличка. Ще той політик.

 • 22:47 | 4.05.2012 о 22:47
  Permalink

  ну курчат по осені рахують. подивимось з часом, що вийде

Коментарі вимкнені.