Українська влада втрачає суверенність, – Леся Оробець

Українська влада втрачає суверенність, передаючи свої повноваження північно-східному сусідові. В.о. міністра закордонних справ намагається переконати ЄС пустити за стіл переговорів про Асоціацію з Україною Росію. Депутати від влади співають панегірики Путіну прямо на мітингах за Януковича. А останній не робить жодних кроків щодо вирішення ситуації в країні, аргументуючи це потребою поїхати до Сочі 7.02.

Через це влада й надалі не чує власний народ, бо не можливо чути дві кардинально різні думки. А відтак втрачає шанс на парламентський початок розв’язання проблем. Ми запропонували далеко не ідеальний для нас план повернення до Конституції 2004 року. Це вже величезний компроміс, бо вимогою Майдану є відставка Януковича. Але навіть на обмеження його диктаторських прав влада не готова йти. Хочу нагадати – минулого разу, коли влада не готова була чути – заговорила Грушевського.

Так виглядає, що бізнес у владі чутливіший до думки країн, у банках яких він зберігає кошти. Оскільки ці кошти мають переважно корупційне походження – їх арешт може зробити бізнес-крило ПР куди зговірливішим. Якщо не працює ні національна гідність, ні бажання бути за попихача у росіян, тоді має спрацювати хоча б донецька жадібність і відчуття самозбереження.

За інших умов у влади буде далеко не такий комфортний перемовник, як лідери опозиції. Коли у кабінети влади постукає народ з Майдану – переписувати Конституцію буде вже пізно.

Коментарі вимкнені.