Українці, які зроблять бустерне щеплення, отримають ще 500 гривень «єПідтримки»

Українцям, які зроблять третє бустерне щеплення проти коронавірусу, виплатять додатково 500 гривень у межах програми «єПідтримка».

Про це заявив президент України Володимир Зеленський у відеозверненні 24 січня. 

«Є чітке розуміння, що імунітет зростає після кожної наступної дози вакцини, а стратегія “бустеризації” стала єдиним стандартом для всіх розвинених країн. Бустеризація — це третя доза вакцини, тому в межах програми «єПідтримка” буде видано ще 500 гривень для тих громадян, які отримуватимуть третю дозу», — сказав Зеленський.

Він зазначив, що найближчим часом програму «єПідтримки» розширять на неповнолітніх віком від 14 до 18 років. Окрім іншого, вони зможуть витратити гроші у сфері освіти, на освітні курси, освітні послуги, каже президент.

Що таке «єПідтримка»?

«єПідтримка» ㅡ це програма підтримки, за якою українці, що пройшли повний курс вакцинації проти коронавірусу, можуть отримати тисячу гривень.

Ці гроші можна витратити лише на визначені категорії: книжки, спортзали, квитки в кіно, театр, музеї, на концерти чи поїздки Україною ㅡ і в такий спосіб підтримати бізнес, який найбільше страждає через карантин. З 24 січня люди від 60 років можуть також витрачати кошти «єПідтримки» на ліки.

Гроші можуть отримати лише повністю вакциновані українці із «зеленим» COVID-сертифікатом у додатку «Дія».

Щоб отримати допомогу, треба оформити спеціальну картку в банку (онлайн чи безпосередньо в банку) та подати заявку в «Дії».

Ви отримуєте гроші на 4 місяці. Якщо за цей час ви їх не витратите — рахунок закриють. Зняти їх із картки, переказати на іншу картку чи витратити на інші категорії товарів та послуг не вийде.

Розраховуватися цими грошима можна онлайн та офлайн, але тільки в зазначених категоріях українського бізнесу.

Коментарі вимкнені.