В обласній дитячій лікарні відкрили оновлене відділення


Оновлене відділення інтенсивної терапії новонароджених відкрили 6 жовтня у  Тернопільській обласній комунальній дитячій клінічній лікарні, повідомляють у прес-службі Тернопільської ОДА.
Капітальний ремонт тут розпочався ще у 2010 році. Тоді частково були проведені будівельно-монтажні роботи. Однак у 2011-2012 роках через відсутність фінансування капітальний ремонт був призупинений. Два роки тому фінансування з обласного бюджету відновилося, і зараз відділення готове приймати діток.
Загалом, на капітальний ремонт відділення інтенсивної терапії новонароджених з державного та обласного бюджету виділено 3 мільйони 703 тисячі гривень, ще півмільйона – кошти меценатів.
Щороку у закладі проходять медико-консультативні обстеження близько 50 тисяч дітей області. За словами губернатора Тернопільщини Степана Барни, це експериментальна лікарня, адже кожна, дитина, яка сюди потрапить, лікуватиметься безкоштовно. На повне медикаментозне забезпечення пацієнтів виділено 6 мільйонів 800 тисяч гривень з обласного бюджету. Також Степан Барна наголосив, що три стратегічно важливі об’єкти в галузі охорони здоров’я Тернопільщини, на реконструкцію яких виділено понад 53 мільйони гривень, завершать цьогоріч. Це реконструкція радіологічного корпусу з надбудовою лабораторії КЗ ТОР “Тернопільська університетська лікарня”, реконструкція єдиної інфекційної лікарні у Тернополі, яка виконуватиме функцію обласної та завершення реконструкції Тернопільського обласного клінічного перинатального центру “Мати і дитина”.


Коментарі вимкнені.