В селі Озерна каплицю зробили у приміщенні школи

У селі Озерна у приміщені школи освятили каплицю та підприсали договір про співпрацю церкви і влади. Чин освячення каплиці Пресвятої Родини здійснив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк за участю отця-митрата Івана Колодія, декана Зборівського, ректора Тернопільської семінарії о. Івана Римара, духівника школи о. Михайла Піняги, відповідального за шкільництво на теренах Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Володимира Демчука. Святину споруджено за кошти жертводавця Богдана Калушки.

Цього ж дня був підписаний договір між Тернопільсько-Зборівською архиєпархією, Зборівською райдержадміністрацією і Зборівською районною радою про співпрацю і партнерство з впровадження християнських традицій, культури, моралі і виховання на базі загальноосвітньої школи с. Озерна (Зборівщина). Згідно договору сторони спільно працюватимуть над поглибленим вивченням історії та відновленням християнських традицій рідного краю.

Вчителі та учні у вишиванках зустріли митрополита різдвяною колядою і короваєм. Відтак живий коридор учнів з рушниками провів митрополита до каплиці. Після чину освячення митрополит подякував директору школи, педагогічному колективу, представникам влади за те, що виконуючи свої професійні обов’язки, вони ідентифікують себе християнами. Архиєпископ зазначив, що “з давніх-давен в освіті і вихованні підростаючого покоління інтереси Церкви і держави завжди перетиналися”.

-1 thoughts on “В селі Озерна каплицю зробили у приміщенні школи

  • 16:25 | 23.01.2012 о 16:25
    Permalink

    А якщо дитина, яка навчається в Озернянській школі буде іншого віросповідання, вона що стане ізгоєм . білою вороною???? Щось тут не так.

  • 22:10 | 23.01.2012 о 22:10
    Permalink

    Чи хтось із юристів скаже своє вагоме слово про порушення закону, чи в нас юристи такі некомпетентні або ж боязливі?

Коментарі вимкнені.