В Тернополі живуть неймовірні люди! Мешканці трьох будинків зібрали кошти та придбали п’ять FPV-дронів для військових

В Тернополі живуть неймовірні люди! 100 тисяч гривень буквально за декілька днів зібрали мешканці ОСББ “Юнона” на дрони для ЗСУ, про це в мережі Фейсбук пише Світлана Матвійків.

Ініціатором виступив мешканець житлового комплексу Валерій Буртняк.  Керівник ОСББ Михайло Мельник підтримав це починання.
Люди обʼєдналися, аби допомогти та показати приклад іншим. Мешканці трьох будинків зібрали кошти та придбали п’ять FPV-дронів для військових 105-ї окремої бригади територіальної оборони.
Спершу планували закупити 1-2 дрони, проте за два тижні змогли зібрати близько ста тисяч гривень. Цього вистачило аж на 5 безпілотників, які 6 березня вже передали захисникам на схід.
“В нас є група, в якій написали про збір. Мешканці досить активно долучилися. Скидали і по 5 тисяч гривень, і по 3 тисячі”, — розповідає голова ОСББ “Юнона” Михайло Мельник.
“Коли люди почали проявляти активність, то мене це приємно здивувало. З такими громадянами в нас все буде Україна”, — зазначає заступник голови ОСББ “Юнона” Валерій Буртняк.
Військові кажуть, що такий вид зброї надзвичайно ефективний. Дрони можуть влучити туди, куди не завжди поцілить артилерія. І це зберігає життя наших військових.

«Ініціатива спрямована не лише, щоб підтримати захисників, але й для того, аби подати приклад іншим. У Тернополі є понад шістсот ОСББ і якби усі згуртувалися, перемога б точно стала ближчою» – наголосив Михайло Мельник.

Коментарі вимкнені.