Василь Лило хоче «нагріти руки» на колишніх пайовиках Щепановського? (фото)

Сьогодні під стіни міської ради прийшли тернополяни, які беруть пайову участь у зведенні будинку на вулиці Довженка, 22, аби привернути увагу громадськості до своєї проблеми.

Ми протестуємо проти «Тернопільбуду», який вимагає, щоб ми заплатили дольову участь за будівництво каналізаційної мережі, – розповідає голова споживчого кооперативу «Олімпія-Б» Галина Теличко. – Всі забудівники мікрорайону вже сплатили свою дольову участь. Залишився лише наш будинок.   Згідно технічних умов «Тернопільводоканалу», виданих на будівництво каналізаційної мережі по вулиці Довженка ТОВ «Житло» (один із співвласників підприємства є Василь Лило), який є замовником і будувало цю мережу, потужність цієї мережі 896, 3 куби на добу на весь мікрорайон.

Згідно технічних умов підключення нашого будинку до каналізаційної мережі, величина наших стоків становить 67,8 кубів на добу. Тому за підрахунками ми повинні заплатити близько 75 тисяч гривень, а не 212 400 тисяч гривень, як цього вимагає ТОВ «Житло».

Ми готові заплатити справедливий дольовий внесок за будівництво цієї мережі. Але хочемо мати проектну і кошторисну документацію та точну вартість цієї каналізаційної мережі. Зараз нам не хочуть опломбовувати лічильники, поки ми не заплатимо «Тернопільбуду».

До слова, прокладаючи каналізаційну мережу, Василь Лило не погодив із споживчим кооперативом «Олімпія-Б», що на території нашого кооперативу знаходитиметься колектор та не уклав договір сервітуту з міською радою для обслуговування колектора.

Також ми будуємо мережу по світлу і змушені її тягнути аж три кілометри. Вартість її 1 мільйон 200 тисяч. Ми просимо «Тернопільобленерго», щоб до нас когось підключили і ми могли здешевити її спорудження. Але нам не дають це зробити. А потім «Тернопільобленерго» візьме цю мережу на баланс і продаватиме підключення  до неї забудівникам.

Нас вже ошукав Щепановський. Тож зараз для нас кожна копійка дорога. На жаль, на кожному кроці нас намагаються ошукати.

До участиків акції вийшов міський голова Сергій Надал і пообіцяв допомогти розібратися у ситуації, що склалася.

 Продовження буде…

-1 thoughts on “Василь Лило хоче «нагріти руки» на колишніх пайовиках Щепановського? (фото)

 • 13:31 | 22 травня, 2014 at 13:31
  Permalink

  О то хтось серйозно взявся за Лило напевно бояться конкурента на політичні арені!Бо є інформація з надійних джерел, що після президентських виборів крісло Сиротюка займе саме Лило! От і вирішили заздалегідь попсувати репутацію!

  • 13:35 | 22 травня, 2014 at 13:35
   Permalink

   Люди з Лилом тоді знесуть ОДА. Треба в першу чергу бути людиною.

 • 13:37 | 22 травня, 2014 at 13:37
  Permalink

  Ага!!!!!!!!!!! вже міську раду з Надалом знесли!!!!!!!!!!!!!!

  • 13:54 | 22 травня, 2014 at 13:54
   Permalink

   А Надал причому? Надал якраз за ці роки без проблем людям кімнати приватизовує.

 • 17:47 | 22 травня, 2014 at 17:47
  Permalink

  Володимир а до чого приватизація кімнат????? Чи ви проплачена “тітушка” по дискредитації Лило ??? Питання Надала розбазарювання земельних ділянок в місті Тернопіль, забудова парків в першу чергу Національного відродженння зона дального пляжу та інші і все це минуючи аукціони іде на комунальне підприємство Тернопільбудінвестзамовник!!! Лило також хамло ще те, але давайте дивитися на речі реально!!!! Чи ви все бачете через так звану призму “Російського телебачення” !!! Слава Україні !!!

 • 07:39 | 23 травня, 2014 at 07:39
  Permalink

  Лило хитрий лисий лілепутик-який нічого небачить окрім гроший , скоро ними вдавитьсч і здохне, недай Боже такого голоту на керівника ОДА – тоді області торба))

Comments are closed.