Відпочивати у Тернополі неможливо – звернення до Сергія Надала

Редакція газети “У кожен дім”, реагуючи на звернення тернополян, неодноразово піднімала тему доцільності встановлення двох величезних озвучених екранів у історичній частині нашого міста.

Звертаючись до них, люди наголошували на тому, що відпочинок у найкращих місцях Тернополя став практично неможливим.

 Найбільше звернень вони отримали від молодих мам та літніх людей. До них телефонували також місцеві художники, члени спілки архітекторів України, наголошуючи на абсолютній неприпустимості встановлення екрану, зокрема, на Театральному майдані. Адже ніде в світі та й в інших містах України їх не ставлять в історичних частинах міст. Якщо і встановлюють у  житлових кварталах, то вони не озвучені. У нас же на весь центр лунає безкінечне бубніння рекламних роликів.

Багато скарг надходить і щодо озвучення реклами біля Катедрального собору. І не дивно, адже поєднання передзвонів храму і постійного торохтіння є просто  неприпустимим. Лунає воно і під час молитви у храмі. 

Для того, щоб центр нашого міста знову став затишним і зручним для людей, “Погляд” разом і  газетою “У кожен дім” підтримує звернення до голови Тернопільської міської ради п.С.Надала. Сподіваємося, що спільно ми таки “достукаємось” до влади і центр нашого міста знову стане тихим і затишним, як у Європі.


Голові Тернопільської міської ради п. С.Надалу

 

Шановний пане Голово!

Ще восени 2009 року за рішенням міської ради відбувся демонтаж рекламних конструкцій,  що були встановлені без дозволів та в неналежних  для цього місцях. Тим більше дивує, що два величезних екрани несподівано для тернополян з’явилися в центрі міста.

Катедральний собор, театр, озеро є своєрідним брендом  Тернополя. Тут знаходяться чудові пам’ятники Тарасу Шевченку та Данилу Галицькому. Це улюблені місця відпочинку як тернополян, так і туристів. Якщо запитати будь-якого художника чи архітектора, то кожен з них скаже, що встановлення екранів у центральних історичних містах є абсолютно недоречним. Більше того, ніде в світі та й в інших містах України, екрани, встановлені в житлових районах, не озвучують. Вони працюють у німому режимі.

Найбільшою проблемою тернополяни вважають рекламний шум на вулицях нашого колись затишного міста. Реклама лунає в центрі  повсюди – біля театру, Кафедрального собору, на зупинках.

Тернополяни, які звикли відпочивати у своїх улюблених місцях,  обурюються, адже при встановленні екранів міська влада не вважала за потрібне почути їхні думки. Вони звертаються до тернопільських ЗМІ по допомогу. Саме тому газета „У кожен дім” провела опитування, результати якого показали, що 70% тернополян озвучені екрани в центрі міста просто дратують. Люди просять якщо не прибрати недоцільні екрани, то хоча б не озвучувати їх.

Звертаючись до вас, ми сподіваємось на вирішення цього питання, адже ви як голова та й просто тернополянин повинні дбати про наше місто, щоб воно знову стало „Затишним містом Тернопіль”.

 З повагою тернополяни

 

Коментарі вимкнені.