Обличчя Тернополя: Ольга Погорілець інколи не може дочекатись ранку

Погорілець Ольга

Мене звати Погорілець Ольга Степанівна. У дитинстві я ніколи не мріяла бути перукарем, хоч і стригла ляльок. Але після закінчення навчання на «оператора комп’ютерного набору, секретаря керівника» я твердо вирішила, що перукар – це моє. Тому, надалі у мене не було вагань куди іти навчатись.

Натхнення може чекати мене де завгодно. То увечері перед сном або навіть у сні і тоді дуже важко дочекатися ранку, щоб на комусь експериментувати. Тоді дуже часто попадає у руки сестра, яка має дуже красиве та довге волосся.
Своєю професією я займаюсь нещодавно. З кожним днем займатися своєю роботою мені стає все більш цікаво: я бачу ще великі перспективи.
Діяльність перукаря – це індивідуальна робота з кожною окремою людиною, яка вимагає не тільки професійних якостей, а й здатності тонко відчувати особистість клієнта, враховувати його характер, смак і відмінні риси тому до дожного клієнта у мене індивідуальний підхід.
Я розумію, для того щоб стати хорошим перукарем, недостатньо просто закінчити курс перукаря-модельєра, необхідно мислити художніми образами і постійно розвивати в собі естетичні почуття, знати і враховувати закони поєднання стилів і квітів в одязі і в зачісці. І якщо такого поєднання вдається домогтися, значить, роботу можна вважати досконалою.
Професія перукаря мені дуже подобається я вкладаю в неї душу, даруючи радість не тільки своїм клієнтам, але й собі.

Роботи Ольги можна переглянути ТУТ

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

Коментарі вимкнені.