Військова частина Тернополя відсвяткувала 76-те день народження

Сімдесят шосте день народження відсвяткувала у четвер, 10 вересня, тернопільська військова частина – 3002. Створена у 1939 році, вона входила до складу Галицького з’єднання внутрішніх військ. Бійці ВЧ-3002 – учасники війни в Афганістані та ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У 1991 році особовий склад цього підрозділу один із перших прийняв військову присягу на вірність народу України.

З 26 березня 2014 року, відповідно до указу Президента України, на базі Тернопільської військової частини – 3002 створено Національну гвардію України.

Хвилиною мовчання гості та винуватці свята вшанували п’ятьох загиблих в зоні АТО товаришів по службі.

Сьогодні службу у Нацгвардії проходить 162 військовослужбовця – це офіцери, прапорщики, контрактники та солдати строкової служби. Основні задачі Національної гвардії залишилися ще з історії внутрішніх військ, – розповідає командир Тернопільського батальйону Віктор Шершун. Ми забезпечуємо охорону громадського порядку в обласному центрі, конвоюємо спецконтингент в судові установи міста. Завдань у нас багато – допомагаємо державній службі з надзвичайних ситуацій, збройним силам, запобігаємо терористичним загрозам.

Від імені усіх працівників внутрішніх справ краю привітав іменинників керівник обласного управління міліції Олександр Богомол.

– Разом несемо службу та забезпечуємо охорону громадського порядку. Наша спільна робота відіграє велику роль в обласному центрі. Допомагають хлопці один одному і в зоні проведення антитерористичної операції. Я дякую за вашу службу і бажаю, щоб з кожним роком особовий склад збільшувався, а матеріально-технічне забезпечення було завжди достатнє. Здоров’я вам та вашим родинам. Успіхів у подальшій службі.

У день святкування річниці тернопільські бійці організували для гостей показові виступи з рукопашного бою, продемонстрували зброю та техніку, а також приготували у польовій кухні справжню солдатську кашу.

Коментарі вимкнені.