Віктор Маслей прокоментував інформацію щодо корупційних схем в підрозділах ДСНС Тернопільщини

В соцмережах активно поширюється інформація щодо нібито корупційних схем в підрозділах ДСНС Тернопільщини. Начальник Управління ДСНС України в Тернопільській області Віктор Маслей прокоментував дану ситуацію.

 • Так, дійсно у листопаді місяці минулого року правоохоронцями були проведені оперативно-слідчі дії в пожежно-рятувальних підрозділах області з метою встановлення причетності окремих працівників до лобіювання комерційних інтересів підприємств які надають послуги протипожежного призначення.
  У даний час триває слідство, одному працівнику вручено підозру…
  За даним фактом керівництвом ДСНС України було проведено службову перевірку.
  Дана подія має негативний вплив та дискредитує рятувальників області. Тому, мною звільнено із служби одного працівника, фігуранта кримінального провадження, щодо звільнення іншого – рішення буде прийнято після виходу його з лікарняного…
  За недостатній контроль за діями підлеглих до дисциплінарної відповідальності притягнуто 6 працівників (керівники районних управлінь та заступника начальника Головного управління області, працівників обласного апарату).
  Хочу зазначити, що в колективі рятувальників області є нетерпимість до проявів корупції, але серед тисячного колективу трапляються люди не доброчесні.
  Керівництво ДСНС України та Головне управління ДСНС України у Тернопільській області спільно з правоохоронними органами і надалі буде здійснювати заходи щодо запобігання проявам корупції серед особового складу та будемо позбуватися осіб які своїми діями порушили Закон.
  Також наголошую, що особа вважається винною за вчинення злочину лише за вироком Суду.

Коментарі вимкнені.