Вночі у Тернополі “постаралися” вандали

urnaЯк повідомив заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Олег Соколовський, минулої ночі зловмисники розбили вщент всі урни, що були розташовані вздовж дамби Тернопільського ставу.

Ці урни подарував місту приватний підприємець Богдан Тимчій, тож через розбиті вандалами урни місто не понесло фінансових збитків. Але зараз ми виставляємо ті урни, які є у нас в наявності, щоб замінити сім розбитих. Мушу зазначити, що подаровані паном Богданом жовті урни, є “підсиленими”, вони дорожчі і міцніші за сірі. Відтак цілком зрозуміло, що вандали дуже “постаралися”, адже треба було докласти чимало зусиль, щоб їх розбити чи розколоти, та ще й залишитися непоміченими, – каже Олег Соколовський.
Акти вандалізму, на жаль, непоодинокі у Тернополі. Окрім того, що серед містян та гостей міста є любителі взяти те, що їм не належить, особливою категорією є ті, хто має бажання бездумно руйнувати все довкола, зокрема, лавки, дерева та урни.

Якщо ви стали свідком схожого злочину, повідомляйте прикмети осіб чи номери транспортних засобів, які ймовірно причетні до здійснення крадіжки та вандалізму, за номером 1580 та 525848 або безпосередньо правоохоронним органам.

-1 thoughts on “Вночі у Тернополі “постаралися” вандали

  • 22:13 | 8.07.2016 о 22:13
    Permalink

    Вчора, 07.07.2016р. близько 22:30 я їздив автомобілем по місту. Бачив як біля 6-го магазину стояла патрульна машина, також на вул. Чорновола піший патруль заглядав у дві автівки, що були припарковані під знаком, а також на вул. Франка кілька патрульних стояли за 50 метрів за знаком “Рух авто заборонено” і вичікували водіїв, які наважуться порушити і проїхати туди. Тобто, тупо стоять і відловлюють порушників-водіїв, які ЗОВСІМ НЕ Є ЗЛОЧИНЦЯМИ, замість того щоб патрулювати вулиці міста та затримувати справжніх злочинців (в т.ч. тих, хто розбив ці урни, а також тих, хто постійно розмальовує стіни будинків). То можливо їм вже треба змінити свої пріоритети та зайнятись справжнім попередженням злочинності, а не тим, чим вони займаються. А на них була така надія !… Шкода, але я вже починаю прирівнювати їх до тих мусорів, якими рахую колишніх міліціонерів, а тепер нац. поліцію.

Коментарі вимкнені.