Виключно для ветеранів: у Тернополі запрацювало таксі для поранених

У Тернополі запрацювало спеціально обладнане таксі для бійців ЗСУ “Ветеран таксі”. Воно безплатно перевозить військових, які отримали поранення

Про це розповів керівник громадської організації “Молодь з місією” Ярослав Яготін, передає Суспільне.

За його словами, автомобіль обладнаний ліфтом і кріпленнями: “Автомобіль був переобладнаний в Німеччині, ми його вже таким купили. Попередній власник змінив його для своїх потреб. У нас є всі оригінальні кріплення, спеціальний гак. Задні колеса чіпляють за фіксатори, також є ремінь безпеки. Якщо дистанція довша, то можна візок зафіксувати, а боєць може пересісти на зручніше місце”.

Ветеран російсько-української війни з Харкова Вадим Носик, який зараз лікується в одній з тернопільських лікарень, проїхався таксі. Поїздкою залишився задоволений. “Було комфортно, не трясло в машині. Все минуло добре”, – сказав Вадим.

Ярослав розповів, проєкт допомогли реалізувати волонтери з Нідерландів. Його вартість приблизно 15 тисяч доларів. Таке таксі можуть замовити військові з усієї області.

“Ми шукали власними силами, запитували в друзів та партнерів. За нього ще не віддали потрібні кошти, але чудом вже знайшли майже всю суму”, – додав чоловік.

Таксі можна викликати за номером: 096 911 33 55.

“Воно працюватиме виключно для наших воїнів, ветеранів. Вони можуть потрапити туди, куди потрібно. Чи в іншу лікарню, на залізничний вокзал, до родичів, навіть в іншу область, тобто, все за запитом. Це наш практичний прояв любові й поваги до нашого війська”, – наголосив Ярослав Яготін.

Коментарі вимкнені.