Випускники тернопільського педагогічного університету – спортивні педагоги з великої букви

З наближення свята «Дня працівника освіти» у Комплексній дитячій спортивній школі № 2 ім. Ю.Горайського м. Тернопіль (директор випускник Тернопільського педагогічного університету ім.В.Гнатюка Андрій Рибак) пройшла зустріч юних спортсменів з відомими спортсменами – педагогами випускниками нашого університету. У гостях в юних олімпійців була найтитулованіша випускниця факультету фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка, чемпіонка Олімпійських ігор у Сочі Олена Підгрушна, перший заступник голови Тернопільського обласного відділення НОК України, також випускник університету, Майстер спорту зі спортивної боротьби Віталій Ігнатенко, голова Тернопільського обласного осередку Олімпійської академії України, завідувач кафедри фізичного виховання ТНПУ ім. В.Гнатюка, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, Майстер спорту зі спортивної гімнастики Андрій Огнистий, начальник відділу молоді та спорту управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради також наш випускник Валерій Кравчук.
Дуже приємно було зустрітись з випускницями факультету фізичною виховання, заслуженим тренером України зі спортивної гімнастики Тетяною Геращенко, яка є тренером члена збірної команди України зі спортивної гімнастика на ІІІ літніх Юнацьких олімпійських іграх – 2018 в аргентинській столиці Буенос-Айрес – Анастасії Бачинської, корифеєм спортивної гімнастики Світланою Хуртенко, досвідченими тренерами зі спортивної гімнастики Іриною Гейною, Наталією Бревус, Людмилою Тріль.
Метою даного заходу служила підтримка та розвиток юних спортсменів в дусі олімпізму, виховання підростаючого покоління на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, солідарності, благородства, виховання особистості яка прагне до постійного саморозвитку та досягнення спортивних вершин на благо нашої держави Україна.
Дійсно гордишся нашими випускника одного з найкращих закладів вищої освіти України, який готує по справжньому відданих своїй справі спортивних педагогів.

Андрій Огнистий

Коментарі вимкнені.