Випускники тернопільського інтернату потребують допомоги

Чи задумувалися Ви колись над тим, із чим виходить дитина з інтернату? Без батьківської підтримки вони залишаються сам-на-сам із своїми соціальними та матеріальними проблемами. Такі випускники відчувають себе неповноцінними коли потрапляють у коло нових та невідомих однолітків, у яких є все необхідне в гуртожитку, а у них щемить у душі: де взяти такі вкрай необхідні речі? Цього літа 15 вихованців дитячих будинків Тернопільської області вступлять у самостійне життя. Давайте допоможемо їм відчувати себе повноцінними!

Цього літа для 15 вихованців дитячих будинків Тернопільщини (Нове Село, Бережани, Коропець, Тернопіль) нікому дати батьківську пораду та підготувати необхідні для життя в гуртожитку речі, адже ані батьків, ані коштів у цих дітей просто немає. Вони лишать такі рідні їм стіни шкіл-інтернатів, що вже стали для них домівкою з дитинства, і підуть своїм життєвим шляхом. Молоді юнаки та дівчата потребують нашої з вами моральної, психологічної та, найважливіше, – матеріальної підтримки, яку вони не мають можливості отримати від рідних.

З досвіду колишніх випускників інтернатних закладів, у перші тижні самостійного життя випускники відчувають потребу в найнеобхіднішому для кожного із нас: ковдри, постіль з рушниками, кухонний посуд, електрочайник, праска, взуття та дорожня сумка. Діти з дитячих будинків позбавленні можливості купити собі все це. Коли батьки проводжають своїх дітей на навчання з дому, їх діти не відчувають потреби у таких банальних і простих речах, а для випускника інтернату це стає неабиякою проблемою. Випускник-сирота не може сконцентруватися на навчальному процесі одразу, оскільки перед ним постають набагато важливіші питання: де і як дістати речі для життя в гуртожитку.

Благодійний фонд “Майбутнє сиріт” об’єднує колишніх вихованців дитячих будинків і щороку проводить з ними зустрічі, щоб розповідати про труднощі та перспективи після закінчення школи. Під час таких зустрічей кожен студент-сирота особисто отримує перелічені вище речі.

Враховуючи економічну ситуацію в Україні, хочеться, щоб цього року кожен випускник дитячого будинку отримав матеріальну допомогу та не мав відчуття, що він лишився наодинці, а розпочав своє самостійне життя з новими знайомствами, коледжом/університетом та навчальним процесом.

Окрім того, можна стати наставником випускників та підтримувати їх морально в адаптації до життя в суспільстві: навчання сімейним стосункам, складання бюджету, робити спільні справи чи подорожувати, допомагати у навчанні та працевлаштуванні.

Допоможіть цим юнакам та дівчатам, адже їм більше немає де отримати найнеобхідніше для їхнього нового, дорослого життя!

Підтримати можна ТУТ

Коментарі вимкнені.