Випускниці колегіуму «Знамення» взяли участь у паломництві до Патріаршого Собору УГКЦ

DSC 1122

Днями випускниці колегіуму «Знамення» разом із його засновником Анною Зварич і вчителями закладу здійснили паломництво до Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві. Після Божественної Літургії вихованки молились у крипті Патріаршого Собору, де спочиває тіло Блаженнійшого Любомира (Гузара) та відвідали Патріаршу курію.

Відтак зустрілись з Головою Комісії УГКЦ у справах освіти і виховання с. Христофорою Буштин СНДМ та секретарем Пасторально-міграційного відділу УГКЦ о. Андрієм Гахом, які поділилися цікавою інформацією про роботу своїх відомств та їхнє значення для розвитку нашої Церкви.

В «Університеті менеджменту освіти» НАПН України відбулась цікава зустріч з науковцями і професорами, які розповіли про завдання і цілі університету та про переваги навчання. Також дівчата зустрілися з магістрантами, які приїхали на навчання з Донецька.

В пообідній час колегіантки відвідали найвизначніші історичні, духовні та культурні пам’ятки міста. Це була прекрасна подорож у столицю України перед врученням атестатів зрілості.

DSC 1240

Повідомила Анна Зварич.

Коментарі вимкнені.