Як і де проводить відпустку мер Тернополя?

Міський голова Тернополя Сергій Надал зник з поля зору тернополян та журналістів. Кілька тижнів він не з’являвся і навіть пропустив ряд важливих і стратегічних для його кар’єри подій.

Зокрема, сесію міської ради, яка стосувалася тарифної політики Уряду та представлення нового прокурора області, взаємини з яким матимуть велика значення у майбутній політиці управління міста.

У вузьких колах відсутність Надала пов’язують з його відпусткою. За інформацією журналістів ltdaily.info, нібито він відпочиває на узбережжі Іспанії зі своїм колегою-партнером, ресторатором Михайлом Гладким.

Оскільки інформації з цього приводу було вкрай мало. То ж містом почали ширитися чутки, що мер Надал відпочиває на своїй віллі у місті Мурсія, яку, як повідомляють місцеві ЗМІ, він кілька років тому купив по-сусідству зі своїм екс-заступником,  горезвісним Володимиром Камінським та директором «Креатор-буду» Ігорем Гудою.

В кулуарах міськради навіть жартують, що їх боса щороку на моря возить інший будівельник. Мовляв, так вони «відпрацьовують» лояльність очільника Тернополя до їх «шкурних» інтересів.  В цьому році, вочевидь, черга за Гладким…

Натомість підлеглі мера не підтверджують відсутність голови, а тим паче його перебування за межами країни.  Тому доказ щільний потік публікацій на офіційному сайті міськради, в яких чи не “просто зараз” мер перевіряє черговий ремонт двору.

Хоча, на тому ж представлені нового прокурора області, голова Тернопільської ОДА Степан Барна гордо заявляв, що Сергія Надала немає, натомість в залі присутній його кум, в.о. міського голови, секретар ради Віктор Шумада.

Звісно, новину про те, що «улюбленець бабусь» подався відпочивати за кордон, та ще й на власну віллу, не приязно зустрінуть тернополяни, які «душаться» в тарифній блокаді.

От і змушений наш керманич уникати публічного розголосу та повернутись в Тернопіль так, ніби безупинно працював усе літо.

Коментарі вимкнені.