Як Петра Ландяка «поєднали» з Петром Гочем

Після ознайомлення з результатами дослідження громадського руху “Чесно”, котре було оприлюднено на прес-конференції у 13 липня, можна зробити висновок, що активісти намагались віднайти та проаналізувати виключно негативні факти у роботі депутатів місцевої ради: рейтинг найбільших прогульників пленарних засідань, рейтинг неявок на засідання комісій, рейтинг прогулів у розрізі років.
Не зрозумілим залишилось чому громадські діячі для балансу та об’єктивності не склали й позитивні рейтинги: найвищий показник відвідуваності сесії, найвища явка на засідання комісій, найбільша кількість депутатських звернень та інше.
За результатами оприлюдненої громадською організацією інформації один з найзапекліших й конструктивних критиків чинного міського голови Петро Ландяк не зовсім заслужено опинився в компанії з одіозним Петром Гочем. Як наслідок, на багатох шпальтах видань з’явились (випадково?) матеріали з критичними згадками саме про гриценківця.
Яскравим прикладом є інтернет-видання, котрі тенденційно висвітлюють виключно в позитивному руслі роботу Тернопільської міської ради та міського голови.
Можливо, “Чесно” планує оприлюднити позитивні рейтинги та аналітику згодом.

-1 thoughts on “Як Петра Ландяка «поєднали» з Петром Гочем

  • 13:35 | 16.07.2015 о 13:35
    Permalink

    А я шось навпаки зауважив, шо на всіх сайтах – Ландяка так полірують, шо скоро на сонцесяйного дивитися без чорних окулярів не можна буде, а ше німб… До речі – рекламно захищають ландяка і у цій статті

Коментарі вимкнені.