Як Петро Порошенко Тернополем гуляв (фото)

Вчора Президент Петро Порошенко відвідав «Зимове містечко» у Тернополі та взяв участь у освяченні української різдвяної стаєнки та передав Вифлеємський вогонь. Петро Порошенко також взяв участь у церемонії запалення вогнів на новорічній ялинці міста.

Президент привітав тернополян зі створенням Православної церкви України. Він зауважив, що молиться, щоб на різдвяні свята, на Святвечір перед Різдвом, його Всесвятість Вселенський Патріарх передав Томос про автокефалію новообраному предстоятелю ПЦУ владиці Епіфанію. «Це буде справжнє духовне свято всіх українців», – додав Глава держави.

Після виступу Президента від Вифлеємського вогню, який символізує добро, мир та злагоду, були запалені вогні на ялинці Тернополя.

Також  Петро Порошенко на Тернопільщині відвідав акцію «Подарунок Святого Миколая».  Зокрема, Глава держави допоміг дітям, які виготовляють маскувальні сітки для воїнів операції Об’єднаних сил. «Це важка праця», – прокоментував Президент.

Не забув Президент  і зустрітися з молоддю – з професорсько-викладацьким складом та студентським активом Тернопільської області, де закликав молодь скористатися можливостями, які відкриваються перед ними.

 

Коментарі вимкнені.