Як підготували школи Тернопільщини до нового навчального року?

У навчальних закладах області повністю відремонтовано     28 котелень/паливних, 33 покрівлі, 121 приміщення, 13 систем опалення. Проведено у 140 ЗНЗ області повну заміну вікон; у 320 – заміну зовнішніх (вхідних) дверей та у 39 – утеплення фасадів. У закладах професійно-технічної освіти замінено 418 металопластикових вікон та 86 дверей, завершено реконструкцію шатрових дахів – 320 м.кв., замінено 150 м. п. системи опалення та водопостачання.

Про це повідомив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Любомир Крупа.

«У період з 5 по 15 серпня 2015 року комісіями органів управління освітою на місцях спільно з представниками органів санітарного та пожежного нагляду проведені обстеження готовності навчально-виховних закладів до організованого початку навчального року, – наголосив Любомир Крупа. – Станом на 20 серпня 2015 року на ремонтні роботи в загальноосвітніх навчальних закладах використано 4,5 млн. гривень бюджетних і 3,4 млн. гривень позабюджетних надходжень, професійно-технічних навчальних закладах вже витрачено близько 8 млн. грн. позабюджетних надходжень та коштів з обласного бюджету. Проте кошти на проведення таких робіт з місцевих бюджетів виділялися в незначних сумах у Бучацькому, Заліщицькому, Підгаєцькому, Гусятинському, Підволочиському, Козівському, Теребовлянському районах».

Відповідно для ремонтів приміщень дошкільних закладів області використано 5,6 млн. гривень бюджетних і 5,4 млн. грн. позабюджетних надходжень. Проте у Козівському, Лановецькому, Монастириському, Підволочиському, Підгаєцькому, Тернопільському районах кошти з місцевих бюджетів на ці потреби не виділялися.

У м. Тернополі для покращення матеріально-технічної бази закладів освіти використано відповідно 3, 93 млн. грн. з міського бюджету та близько 900, 0 тис. грн. позабюджетних надходжень.

Коментарі вимкнені.