Як ТНЕУ зі “Студентською лірою” дивував три дні

Справжня суміш інтриги, запеклої боротьби, вірної дружби з «мінорною ноткою» скандалу та три дні запеклих баталій, які проходили в дусі здорової конкуренції. Ні, це не уривок з пригодницького роману, а конкурс талантів «Студентська ліра».

З 28 по 30 жовтня на у стінах ТНЕУ уже традиційно проводиться фестиваль-конкурс «Студентська ліра», участь у якому беруть представники 10 факультетів університету. Головними дійовими особами в цьому дійстві виступають ще вчорашні школярі, а сьогодні повноцінні студенти перших курсів. Їх же старші колеги у цей час приміряють на себе роль наставників.

Основна темою цього заходу, яка об’єднала усі факультети – це патріотизм. Вона особливо актуально звучить для кожного українця у цей складний час. Тому усі виступи викликали безліч теплих емоцій та гордість за сказані слова на сцені, за підтримку наших бійців.

Деякі виступи зривали у залі овації, деякі – «мурашки по тілу», подекуди були сльози. Були й веселі номери, які заставляти всіх дружно сміятися. Оскільки головним завданням конкурсу було не залишити глядача байдужим, то з цим дружній колектив ТНЕУ справився на всі 100%. Як сказав екс-студдекан ФКІТу Андрій Бураков: ««Для мене найкраще на Лірі це не виступи, а те, що факультети за короткий час здружились!».

Саме із дружніми оплесками зал вітав із участю ФОА, дві команди ННІМЕВ,ФАЕМ,ФББ, ФКІТ та КЕПІТ, який дав фору багатьом факультетам, будучи наймолодшими. А з перемогою вітали з третім місцем ФЕУ, другим – ФФ та призерів – Юридичний факультет.

Богдан Харух

 

 

-1 thoughts on “Як ТНЕУ зі “Студентською лірою” дивував три дні

Коментарі вимкнені.