Як у Білецькій громаді вшанували Героя Андрія Дрьоміна

10 серпня 2019 року виповнилось 5 років з часу, як під час проведення антитерористичної операції на Сході України обірвалось життя Андрія Дрьоміна – бійця-добровольця спецбатальйону МВС України “Азов”, активіста Тернопільської команди УНСО.

На поминальну панахиду в с. Біла, що біля Тернополя, зібрались на могилі Андрія Дрьоміна рідні, побратими, односельчани, Білецький сільський голова, в.о старости села Великий Глибочок, депутати та всі небайдужі.

Світлу пам’ять загиблого за волю і незалежність України Героя вшановували на поминальному зібранні біля його пам’ятника у селі Великий Глибочок. Багато добрих слів про Світляка прозвучало від побратимів – представників Національного корпусу, окремого загону спеціального призначення “Азов”, а також голови громадської організації “Солдатські матері Корсунщини” й матері загиблого побратима Романа Сокуренка Тетяни Перетятько та інших присутніх. Зі словами вдячності звернувся до родини загиблого та присутніх воїнів і ветеранів Білецький сільський голова Дмитро Малик, адже завдяки жертовності й відданості таких патріотів ми маємо мирне небо над головою.

За матеріалами сайту Білецької ОТГ

Коментарі вимкнені.