Як у тернопільській школі №28 почали дбати про здоров’я

Тернопільська школа №28 бере участь у проекті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» #HealthySchools_UA. Про радісну подію повідомляє директор школи Лілія Вавринів.

  • Ми хочемо бути школою, де здоров’я , як і знання, є пріоритетними цінностями. Ми мріємо про активних, здорових та щасливих учнів, яким у школі цікаво. І саме тому впроваджуємо у цьому навчальному році багато здорових активностей і запрошуємо взяти участь кожного учня і учителя.
    На вас чекають перерви на свіжому повітрі, активні зони у класах та рекреаціях, смачні та корисні перерви, де пригощатимуть сезонними фруктами, ярмарки здорового харчування, майстер-класи від професіоналів, спортивні флешмоби, велопробіги, зустрічі з людьми, які пропагують здоровий спосіб життя та ще багато різних цікавих та здоров’я зберігаючих заходів. Підтримуйте нас та будьте здорові! – просить директор.

Зауважимо, що  шкільні навчальні заклади по всій країні мали можливість зареєструватися у програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».  Мета програми – популяризація здорового способу життя, раціонального харчування серед учнів та концепції «здорового дизайну» рекреацій та приміщень, де перебувають і харчуються діти. Протягом 2018/2019 року навчального року плануються різноманітні активності, присвячені спорту, харчуванню та дизайну: зустрічі з відомими спортсменами, дизайнерами, архітекторами та експертами проекту.

За результатами реалізації міні-проектів найактивнішим закладам освіти буде виділено гранти на закупівлю обладнання для STEM-лабораторій на загальну суму 10 000 доларів.

Коментарі вимкнені.