“Свободівець” Михайло Головко не нехтує російським

Тернопільський нардеп свободівець Михайло Головко продовжує піаритися на проросійських каналах. Цього разу він став гостем в ефірі телеканалу “112 Україна”, який належить особисто куму Путіна Віктору Медведчуку. Йдеться у заяві Вільних Людей Тернопіль – Самооборона Майдану

Вільні Люди проводять моніторинговий проект з виявлення політиків в ефірах проросійських телеканалів. Три проросійські канали зняли маски і чітко показали своїх власників – за «112» стоїть кум Путіна Медведчук, за «NewsOne» – депутат “Опозиційного блоку” та давній соратник Медведчука Тарас Козак, за “Інтером” – Фірташ і Льовочкін. Звісно, присутність там членів Опозиційного та екс-регіоналів чи відвертих колабораціоністів є прогнозованою, тому згадувати про них немає сенсу. Нас цікавлять так звані проукраїнські політики, які публічно носять вишиванки і проклинають РФ, але паралельно відвідують російські телеканали.

Частим гостем таких телеканалів є народний депутат з Тернопільщини Михайло Головко, який 18 жовтня виступав в ефірі програми “Вечірній прайм” на каналі “112 Україна”.
Нагадаємо, що не так давно нардеп також був гостем програми “Большой вечер” на проросійському телеканалі “NewsOne”.

Вільні Люди Тернопіль – Самооборона Майдану закликають народних депутатів від Тернопільщини, представників центральних органів влади і місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства та інших бойкотувати діяльність “рупорів Кремля”:
Не давати коментарів.
Не відвідувати телеефіри.
Не спілкуватися з пропагандистами (журналістами).

Коментарі вимкнені.