Як у Тернополі пройде свято «Випускник–2012»

12 травня у Тернополі в дусі національних традицій відбудеться свято «Випускник–2012».

1779 випускників із 35 загальноосвітніх навчальних закладів міста пройдуть урочистою ходою вулицею Руською і проспектом С. Бандери.

Як повідомили 10 травня IA ZIK в управлінні освіти і науки Тернопільської міськради, свято розпочнуть о 16.30 на майдані біля церкви Чесного Хреста, що над ставом.

Попереду йтимуть випускники, які за підсумками навчання та державної підсумкової атестації нагороджені золотими та срібними медалями. Серед учасників ходи будуть і переможці заключного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, призери змагань з різних спортивних дисциплін, митці й активні учасники учнівського самоврядування.

Традиційний парад випускників, який очолить міський голова Сергій Надал, супроводжуватимуть муніципальний оркестр, духовий оркестр Тернопільського військового гарнізону й ансамбль мажореток ПК «Березіль».

О 17.30 випускники зберуться на центральному стадіоні, де традиційно вручатимуть золоті та срібні медалі. Нагородять також переможців конкурсу вишиваного костюма.

Коментарі вимкнені.