Які юридичні питання цікавлять тернополян?

Актуальні питання співпраці обговорили керівник обласного управління внутрішніх справ Олександр Богомол та директор регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Ірина Хондогій.

Темою розмови стали не лише підсумки роботи за перше півріччя, а обговорення нових напрямків співпраці.

Зі слів Ірини Хондогій, перед зустріччю вона поспілкувалася з деякими адвокатами і суттєвих зауважень щодо роботи міліції не було.

– Сьогодні обговорення торкнулося двох актуальних питань, – зауважила директор регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. – Зокрема, вчасне інформування центру про затримання особи згідно статті 208 КПК за підозрою у скоєнні злочину та вироблення стратегії у новому напрямку співпраці –  перелік підтверджуючих документів, які має надати міліція особі, що проходить у провадження як свідок чи потерпілий, аби та могла звернутися до нас за допомогою.  Раніше ми надавали юридичну допомогу лише обвинуваченим, а згідно нового Закону «Про прокуратуру», який вступив у дію 15 липня цього року, така категорія учасників процесу – наші клієнти.

Олександр Богомол каже, що зустрічі з представниками регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проводяться з метою якісної співпраці і, щонайголовніше, задля вирішення проблемних питань.

 

Коментарі вимкнені.