Яку прозорість обіцяє міська рада Тернополя?

Тернопіль запроваджує у практику органу місцевого самоврядування електронні петиції та систему електронних закупівель PROZORRO. Як розповідає міський голова Сергій Надал, обидва сервіси уже діють і будь-хто може перейти на них із сайту Тернопільської міської ради з розділів «Електронні закупівлі» та «Петиції».

«Тернопіль є першим серед інших міст, де впроваджується проект «PROZORRO». Адже раніше він використовувався на рівні міністерств, – каже Сергій Надал. – Основна мета цього ресурсу – ефективне використання коштів місцевого бюджету, зокрема сум, які не підпадають під дію Закону «Про здійснення державних закупівель», тобто це до 200 тисяч гривень на товари та послуги та до 1,5 мільйони гривень на виконання робіт».
Начальник управління економіки, промисловості та праці Тетяна Корчак каже, що міська рада продовжує демонструвати відкритість щодо використання коштів із міського бюджету. Адже на сайті міської ради уже тривалий час діють розділи «Відкритий бюджет» та «Тендери». А з 1 жовтня Тернопільська міська рада розпочала здійснювати закупівлі через систему електронних закупівель «PROZORRO».
«Уже є розпочаті і декілька завершених процедур електронних закупівель, – розповідає Тетяна Корчак. – Під час процедури аукціону ми не бачимо, хто подає пропозиції. Адже система у кінцевому результаті лише показує того, хто подав найнижчу ціну. Далі ми вивчаємо інформацію про переможця і після цього підписуємо договір».

Коментарі вимкнені.