Юлія Лорд в Тернополі обіцяла безкоштовно дарувати диски під час концертів

Юлія Лорд, Андрій Підлужний

26 квітня у Тернопільському центрі комунікацій, співачка, що вже багато років не виходила на сцену – Юлія Лорд, разом з колишнім учасником «Скрябіна» Ростиславом Домішевським, розповідали про те, яким буде перший концерт у Львові, чому вони даруватимуть диски безкоштовно, а також про те, що шукатимуть учасники їхнього фотоквесту в містах України.

–          Приїжджаючи на різні радіостанції, ми стикнулися з таким феноменом, що при узгодженні трек-листа перед  ефіром, ведучий нам каже: «А я от маю ваш акустичний альбом…», – каже Ростислав Домішевський, музикант, чоловік та продюсер Юлії Лорд. – Це вже не раз таке відбувалося. Ми питаємося – який альбом? А людина відповідає – ну скачав в інтернеті, давно його слухаю…

Ростислав розказав, що у Юлії Лорд крім максі-синглу, який був в 97-році, більше нічого не виходило. А інтернетом вже, виявляється, «гуляє» величезний альбом в 25 пісень, який складений з демонстраційних записів різних періодів, різних студій – з Києва, Львова,  Тернополя, Москви.

–          Насправді я щаслива, – продовжує Юлія Лорд, – що ці пісні цікаві, і їх готові слухати. Деякі з них, власне з цього об’єму, ввійдуть в альбом, який ми плануємо випустити в кінці 12-го року. Але він вже міститиме й абсолютно нові пісні.

Юлія Лорд поділилася планами на найближчий концерт, перший після відновлення музичної кар’єри, що відбудеться 4 травня у Львові.

–          Я планую заграти «Брудна, як ангел». Це все буде відбуватися з живими музикантами, з моєю рок-групою. Ще ми будемо грати «Танець душ», «Дух молоді», знакові мої пісні, і крім того – абсолютно нові пісні, які ввійдуть пізніше в альбом. На концерті у нас буде присутній спеціальний гість – Владіслав Левицький. Також до цього концерту ми готуємо промо-сингл, на який ввійде пісня «8 секунд» і декілька реміксів на цю пісню. Адже нещодавно відбувся конкурс реміксів, і діджеї, яким було це цікаво, створили дуже багато дійсно цікавих реміксів, які ввійдуть в цей диск.

За словами музикантів, диск можна буде отримати лише в подарунок на концерті у Львові, бо це буде лімітований випуск. Юлія Лорд, до речі, висловила сподів, що щось подібне відбудеться незабаром і в Тернополі.

–          Насправді дарування ком пакт-дисків, це така ідея поваги і уваги до слухачів-глядачів, – доповнює Юлію Ростислав Домішевський. – Ми хочемо на наших концертах дарувати абсолютно лімітовані ексклюзивні видання ще до того, як вийде офіційний альбом… І до того, як він з’явиться в інтернеті…

Розповіли гості також про свій фотоконкурс-квест «Знайди вісімку у своєму місті», який нещодавно стартував в інтернеті. Першим завданням його є зробити фото, яке можна було б назвати «8 причин кохати». Кращі роботи будуть виставлятися в палаці мистецтв у Львові.

–          Жорсткі часові рамки конкурсу ми поки що не виставляли, бо хочемо залучити якомога більше людей і покищо навіть не розуміємо, куди нас це приведе, – підсумував Ростислав Домішевський.

Юрій Романович, “Погляд”       

Коментарі вимкнені.