Юлія Верста відкрила тернополянам унікальний світ близнюків

Відомий тернопільський фотограф Юлія Верста презентувала незвичайний фотопроект «Двоє». Вчора, 27 червня, у дружній ресторації «Мамонт» відбулося святкове відкриття фотовиставки. На світлинах – п’ять пар близнят у різноманітних образах – двоє людей, четверо очей та одне серце.

Ідея фотовиставки з’явилася у Юлі на її день народження 29 липня. Майже рік дівчина працювала над її втіленням – підбирала моделей, образи для них, місця зйомок, намагалася пізнати їх внутрішній світ і відобразити його на світлинах.

–      Їх двоє. На перший погляд такі подібні: з однаковими вподобаннями, кольором очей та формою уст, але в той же час абсолютно дві різні особистості, – зазначає Юлія Верста у прес-релізі виставки.

ЇЇ слова підтвердили чотири пари близнюків, які були присутні на заході та розповіли публіці, яке воно життя, коли вас двоє.

Творчі образи близнюків створювали дизайнер Катерина Тимочко, візажисти Катя Петришина і Тана Фарина. Особливу атмосферу виставки забезпечив музичний гурт Bugs Bunny. Надзвичайні концептуальні відео фотосесій відзняла студія Art Record. Міні-теат «Двоє» у складі Лесі та Світлани Наконечних показали перформанс про життя близнюків. Також дівчата були ведучими вечора.

Більше цікавинок про близнюків та проект «Двоє» читайте згодом.

Коментарі вимкнені.