З ким поляки хочуть працювати у Тернополі?

 Тринадцятого листопада у ТНЕУ з робочим візитом перебувала делегація зі Вищої Школи інформатики та економіки Товариства «Знання» (м. Ольштин, Республіка Польща).  До ТНЕУ завітали: ректор, професор Збігнєв Лауданский, проректор, доктор  Станіслав Шмітка, декан, доктор Анна Міхальчик, спеціаліст з міжнародних зв’язків Магдалена Ярошевська, завідувач кафедри менеджменту Стефан Мігус.  

Андрій Ігорович у форматі діалогу розповів польським колегам про університет, наукові школи, міжнародне співробітництво з ВНЗ-партнерами та запросив до слова колег-науковців. « Я хотів би розширити вектори  співпраці з українськими університетами, зокрема, із Тернопільським національним економічним університетом. Ми хочемо, щоб наші студенти були конкурентоздатними, а тому нам вкрай необхідний досвід  України. Вірю, що наш науковий потенціал може бути корисний для вас, а вчені ТНЕУ матимуть змогу заявити про себе у Польщі», – сказав професор Збігнєв Лауданский.

Завідувач кафедри обліку у бюджетній та соціальній сфері, доктор економічних наук, професор Михайло Романович Лучко поділився своїм досвідом викладання у польських університетах й закцентував увагу на перспективах даної співпраці.  Дійшовши згоди, сторони обмінялися сувенірами на згадку й пообіцяли окреслити спільний план дій щодо співпраці між освітніми закладами.

Коментарі вимкнені.