За одну ніч вкрали у тернополян п’ять велосипедів

Не залишати велосипеди без нагляду навіть на короткий проміжок часу закликають веловласників правоохоронці. Останнім часом саме цей вид транспорту найчастіше викрадають у Тернополі.

Лише за минулу добу п’ятеро тернополян втратили свої двоколісники. Усі велосипеди викрали вночі з під’їздів багатоповерхівок. Правоохоронці розшукують злодіїв.

Як розповів заступник начальника Тернопільського міськвідділу міліції Анатолій Стельмащук, з початку року в обласному центрі скоєно 105 крадіжок велосипедів. Лише кожен третій транспортний засіб правоохоронцям вдалося розшукати та повернути власникам.

Як свідчить міліцейська статистика, найчастіше двоколісні транспортні засоби викрадають із під’їздів –  сходових кліток, сушарок, спільних коридорів. Не рятують від крадіж навіть захисні троси. Злодії за допомогою підручних засобів легко ламають їх. Крадуть як дорогі, так і дешеві велосипеди. Як правило, до рук злодіїв потрапляє усе, що знаходиться без належного нагляду і на чому можна швидко заробити.

Як вберегтися? Одна із найефективніших порад від правоохоронців – не залишати велосипеди без нагляду. Зберігайте двоколісники у закритих приміщеннях з міцними замками. В жодному разі не залишайте велосипеди на ніч у під’їздах, забирайте їх у помешкання.

Якщо ж ви все-таки потерпіли від злочину, працівники міліції радять не зволікати – терміново телефонувати на номер 102.

Коментарі вимкнені.