За один місяць у Тернополі у 32 тернополян забрали права?

Упродовж суботи, 23 липня, патрульні поліцейські зупинили 3-х нетверезих водіїв. А з початку липня полісмени вже оформили 32 адмінматеріали за ст. 130 КУпАП – керування автомобілем у стані сп’яніння. Відсьогодні, після підписання Президентом закону, розмір штрафу за цією статтею значно зросте.

Так, за водіння в нетверезому стані перший штраф складе 10200 грн. плюс позбавлення права керування на один рік. Удруге штраф за таке правопорушення вже складатиме 20400 грн. і три роки без права керування автомобілем, а якщо втретє водія впіймають на цьому порушенні – штраф у розмірі 40 800 грн. з позбавленням права керувати автомобілем упродовж 10 років.

– Маємо надію, що підвищення штрафів за керування напідпитку дасть свій результат, – зауважує начальник Управління патрульної поліції Тернополя Володимир Струк, – бо водії, перехиливши чарку, сідають за кермо, сподіваючись, що їм вдасться доїхати непоміченим. Втім вони не враховують того, що у стані сп’яніння суттєво знижується увага та швидкість реакції і часто-густо вони виконують небезпечні маневри, а це нерідко призводить до ДТП. Безперечно, нетверезий водій – злочинець!

Коментарі вимкнені.