За поганий ремонт тернопільських доріг будуть карати “копійкою”

І не тільки тернопільських. До тепер гарантія на капітальний ремонт дороги становить три роки.

Міністерство інфраструктури України пропонує чітко закріпити в будівельних нормах гарантійний термін служби автомобільних доріг. Про це повідомив глава міністерства Володимир Козак, виступаючи у Верховній Раді, пише «Інтерфакс-Україна».
«Для підвищення якості будівництва доріг запропоновано внести зміни до державних будівельних норм, де чітко визначити гарантії: для земляного полотна – не менше 10 років, для мостів і шляхопроводів – не менше 10 років, для дорожнього покриття не менше трьох років», – сказав міністр.

За його словами, також планується ввести фінансову відповідальність підрядника за неякісне виконання робіт.

«З питання підвищення якості ми активно співпрацюємо зі Світовим банком, є попередня домовленість щодо проведення інжинірингової компанією зі світовим досвідом аудиту системи контролю якості виконання дорожніх робіт в« Укравтодорі», – додав Козак.

Як повідомляли «Коментарі»до початку літа «Укравтодор» урочисто відрапортував, що на дорогах державного значення вибоїн майже не залишилося, а роботи з «ліквідації ямковості» наближаються до кінця. При цьому глава автодорожнього агентства пообіцяв, що в червні будуть завершені всі роботи і з ліквідації ям на дорогах місцевого значення.

-1 thoughts on “За поганий ремонт тернопільських доріг будуть карати “копійкою”

  • 18:06 | 22.06.2013 о 18:06
    Permalink

    Муділо бреше і не червоніє…
    Провести би його з Тернополя до Львова або до Ів.Франківська, може би йому печінки повідбивало…

Коментарі вимкнені.