За що тернопільський мер Сергій Надал любить сімейство Башти?

Сімейство Ірини та Олександра Башти користується любов’ю у міського голови Тернополя Сергія Надала. Такий висновок можна зробити з останніх рішень, прийнятих міською ради.
Так, 30 червня на сесії міської ради було прийняте рішення згідно якого дружина Олександра Башти отримала землю в розмірі 0,10 га.
Рішення 6/60/69

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,10га за адресою вул. Глибока Долина,____ гр.Башті І.С.

Розглянувши звернення гр.Башти Ірини Станіславівни, керуючись ст.12, 40, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл гр.Башті Ірині Станіславівні (ід.номер _______) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,10га безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Глибока Долина,___.
А вже 18 серпня знову ж таки на сесії міської ради відзначили вже самого Олександра Башту, якого до Дня міста буде нагороджено Відзнакою Тернопільської міської ради за особистий внесок в розвиток науки, економіки, виробництва, культури та мистецтва, досягнень і перемог у спорті, за впровадження передових технологій у сферах людської життєдіяльності, активну благодійну та громадську діяльність.

Коментарі вимкнені.