За спалювання трави в полі на Тернопільщині каратимуть посадових осіб

Вчора фахівці Державної екологічної інспекції Тернопільської області провели рейди щодо спалювання рослинності, її залишків та відходів на території Великоберезовицької селищної ради Тернопільського району та м. Монастириська.

Зафіксовано 16 випадків спалювання на землях сільськогосподарського призначення, наданих під особисте селянське господарство. Складено 11 протоколів про адміністративне правопорушення на громадян за ст. 77-1 КУпАП. По 5-ти випадках вже розпочаті адміністративні провадження.

Не усвідомлюючи шкідливості наслідків спалювання для навколишнього природного середовища та здоров’я людей, громадяни, у більшості випадків, створювали супротив інспекторам.

Великоберезовицькому селищному голові та Монастириському міському голові Інспекцією відповідно до ст. 282 КУпАП надіслано пропозиції про усунення причин, що сприяють виникненню адміністративних правопорушень у частині спалювання відходів, рослинності та її залишків.

Надалі інспектори будуть вживати заходів реагування не тільки до громадян, а й до посадових осіб органів місцевого самоврядування, які самоусуваються від вирішення проблем екологічного характеру на своїх територіях.

Коментарі вимкнені.