За сприяння голови Тернопільської РДА у матері забирають дитину?

Ми вже неодноразово писали про проблему матері і дитини. А саме про Лілію Проць, яка більше року намагається відстояти у судді право виховувати свого шестирічного сина. За цей час відбулось чимало судових засідань. А зараз Лілю колишній чоловік намагається ще й посадити до тюрми.

Як розповідає «Погляду» адвокат Лілії – Оксана Притула, адвокат Івана Проця (колишнього чоловіка Лілі) – сказав їй, що  якщо вона навіть не сяде у тюрму, то буде позбавлена батьківських прав.

–          І повірте мені, що я підберу такий суд присяжних, так попрацюю з ними, то рішення буде за нами однозначно, – переказує його слова пані Оксана.

Сьогодні відбулось чергове засідання  опікунської комісії при Тернопільській РДА, на якій знову прийняли рішення не на користь мами. До слова, два попередніх рішення, які відображали лише позицію, вигідну батькові дитини, були скасовані. Одне київським апеляційним судом, друге – прокуратурою.

Мати дуже сподівалась, що при зміні влади їй вдасться відстояти свої права. І коли на посаді голови РДА призначила «свободівця» Андрія Строєвуса у неї зажевріла надія. Адже мали б також змінити весь склад опікунської ради, який до цього часу приймав не законні рішенні. Чомусь все сталось не так, як гадалось.

В опікунській раді, яка складається з 13 осіб, замінили лише 5. Тому сьогодні, на превеликий жаль, більшістю голосів рішення знову було прийняте на користь батька. До слова, нові члени комісії утримались.

За словами адвоката Оксани Притули, сьогоднішнє рішення це знущання над мамою та дитиною, які вже більше року є розлученими, адже абсолютно ігнорується питання захисту людини своїх прав.

– Комісія відбулась дуже односторонньо. Запрошена на комісію мама навіть не мала змоги висловити своєї позиції, батька не було. Зачитали тільки рішення.  Ні позиції мами. Ні позиції адвоката. Можливо, деякі обставини могли відіграти важливу роль при прийнятті рішення, а  все прийняли зі слів доповідача.  І все прийняли, я так вважаю, з попередніх обговорень та засідань, які проводились з порушеннями. Сам Іван Михайлович (колишній чоловік Лілі) не приховував, що він вживав необхідних заходів з приводу того, щоб комісія прийняла рішення на його користь. Разом з тим, абсолютно ігнорується шостий принцип декларації з прав дитини, де говориться, що неповнолітня дитина не повинна бути розлучена з матір’ю, якщо не має якихось виключних обставин.  Не має цих виключних обставин! Члени комісії дуже однобоко підходять та враховують той матеріальний стан, який переважає в Івана Михайловича. Дитина, можливо, до нього просто звикла. Батько навіть у присутності дитини не один раз говорив негативні речі про матір, чим створив негативний їй образ.  Був такий випадок, про який я не можу мовчати. Дитина була у підготовчій школі. І на одному з занять діти малювали за завданням вчителя своє поняття щастя. Всі дітки малювали батьків, а Сашко намалював злитки золота. Пачки грошей, смартфон і прапор України. Батько формує в дитини прив’язаність до матеріального світу.  Про духовність та сімейні цінності він зовсім забуває.

«Погляд» поспілкувався з психотерапевтом Марією Хомів про роль матері в житті дитини та запитав чи можна за рік часу внушити дитині неприязнь до матері.

–               У вік 5-6 років може бути таке. Частково дитина може перелаштуватись, частково дитина може боятись. Дитину можна залякати. На жаль, це такий вік, що дитина не дуже в змозі зрозуміти що відбувається до кінця. Наявність мами – це основна потреба дитини.  Мама відіграє дуже важливу роль, коли вона хороша, адекватна, яка не зловживає алкоголем. Тоді наявність мами є необхідністю. І ніхто її не може замінити.

 

-1 thoughts on “За сприяння голови Тернопільської РДА у матері забирають дитину?

 • 11:03 | 22.08.2014 о 11:03
  Permalink

  Це той Пилипко, якого з Тризуба вигнали? До посади голови РДА дослужився. Спокійно спиш?

  • 23:59 | 23.08.2014 о 23:59
   Permalink

   той-той, збидлився на ніц

 • 12:13 | 22.08.2014 о 12:13
  Permalink

  Не думаю, що Строєвус тут якось замішаний. Дуже порядний чоловік.

  • 12:47 | 22.08.2014 о 12:47
   Permalink

   Строєвус у цьому випадку був останньою надією. Він міг хоча б проявити нейтральну позицію. Але ні…
   Сталось як сталось… І нехай не розказує, що від нього нічого не залежало, бо це неправда.

 • 23:00 | 22.08.2014 о 23:00
  Permalink

  Хто, Строєвус порядний? В чому його порядність? Я знаю його, як неукав, цинічного, дуже любить гроші от і вся відповідь

 • 23:14 | 23.08.2014 о 23:14
  Permalink

  Знаю цю сімю!!! Замовна стаття сектантки у якої справедливо відібрали дитину. Ганьба журналістам ПОГЛЯДУ які не розібравшись пишуть маячню. Ще напишіть що Голова Адміністрації винен в тому що жінка чоловіка кинула. Самі дітей наплодять а потім поділитись неможуть ще й невинних людей крайніми хочуть зробити.

  • 23:58 | 23.08.2014 о 23:58
   Permalink

   якщо Пилипко не вміє розрізнити сіно від полови, то нєфіг у начальники лізти.
   і ти олеже, певно у путіна вчився, він теж кричить, що крим справедливо забрали

Коментарі вимкнені.